Палата представників США схвалила закон про заборону визнання анексії Криму

Поділитися
Палата представників США схвалила закон про заборону визнання анексії Криму США продовжать санкцій проти РФ © Shutterstock
Тепер ідентичний за змістом законопроект має бути підтриманий Сенатом, а вже тоді направлений на підпис Обами.

Палата представників Конгресу США одностайно схвалила закон H.R.5094 про підтримку стабільності і демократії в Україні, раніше підтриманий комітетом у закордонних справах.

Документ, ініційований співголовою комітету у закордонних справах Палати представників Еліотом Енгелем, фіксує збереження американських санкцій проти РФ до своєчасного, повного і доведеного виконання нею Мінських домовленостей, повідомило Посольство України в США в Facebook.

В посольстві підкреслили, що закон містить заборону на визнання Сполученими Штатами анексії Російською Федерацією Криму. Передбачається, що відповідні санкції залишатимуться чинними доки президент США не надасть до Конгресу свідчення про відновлення суверенітету України над півостровом.

Також до переліку передбачених законом координованих з союзниками та партнерами США засобів підтримки України включено летальні оборонні системи озброєнь. Окремі його положення спрямовані на посилення протидії російській інформаційній пропаганді та сприяння залученню іноземних інвестицій в економіку України.

Співавторами документа виступили біля 40 конгресменів від Демократичної та Республіканської партій. Перед його підписанням Президентом США ідентичний за змістом законопроект має бути підтриманий Сенатом.

В липні 2016 року комітет у закордонних справах палати представників Конгресу США схвалив резолюцію і рекомендував палаті прийняти законопроект H.R.5094 під назвою "Про підтримку стабільності та демократії в Україні", який передбачає посилення санкцій щодо Росії.

Санкції проти Росії вводилися США, Євросоюзом та деякими іншими країнами (Австралією, Японією, Канадою, Норвегією і т.д.) в кілька етапів, починаючи з 2014 року. Після анексії Криму США і ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які відповідальні за підрив територіальної цілісності України. Санкції більш високого рівня - економічні, були введені влітку 2014 року (ряд економічних санкцій США ввели ще навесні), після агресії Росії на сході України, в Донбасі.

Нагадаємо, 1 липня Євросоюз продовжив санкції проти Росії на шість місяців – до 31 січня 2017 року.

17 червня Рада ЄС ухвалила рішення про продовження обмежувальних заходів за анексію Криму Росією до 23 червня 2017 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі