Він також нагадав про свою репутацію "білої ворони" серед європейських лідерів, порівнявши нелегальних іммігрантів з "терористами" і заявив, що їх треба "змушувати працювати".
Про це сьогодні пише The Guardian. Про повернення смертної кари Орбан заговорив у контексті вбивства жінки на півдні Угорщини. Головний друг російського президента Володимира Путіна в Європі знову взявся критикувати норми ЄС про заборону страт. Хоча в Будапешт відмовився від такого покарання за злочини ще в 1989 році, коли комуністичний режим в країні зазнав краху.
"Питання смертної кари треба поставити на порядок денний в Угорщині. Наша країна не зупиниться ні перед чим, коли йдеться про захист наших громадян", - сказав Орбан.
В Брюсселі попередили, що відновлення смертної кари може позбавити Угорщину деяких прав і пільг в Євросоюзі. А союзники партії Орбана в Європарламенті обговорюють можливість виключення угорської правлячої політичної сили з об'єднання право-центристських партій Європи.
В цей же час, Орбан також збирається провести в своїй країні опитування, щоб дати волю своїм жорстким переконанням, націленим проти іммігрантів. Зокрема, угорці повинні будуть відповісти на запитання, чи вони згодні з твердженням, що трудові іммігранти шкодять економіці і добробуту угорського народу.
Або ж чи підтримують громадяни Угорщини ініціативу уряду "відправляти нелегальних іммігрантів в трудові табори і чи не вважають вони, що приїжджі з-за кордону "сприяють поширенню тероризму".
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан здобув погану славу через підігрування Росії на фоні війни в Україні. Коли Європа ввела санкції проти Москви за військову агресію, угорський прем'єр заявив, що "ЄС вистрілив собі в ногу". Орбан також думає, що Європа не зможе конкурувати без Росії у світі. Як заявив угорський прем'єр, він не хоче жити "у такій Європі, яка веде до нової холодної війни з Росією". В лютому тисячі угорців провели акцію проти політики Орбана. Вони звинувачували прем'єр-міністра Віктора Орбана і правлячу партію "Фідес" в корупції, утиск основних свобод (у першу чергу свободи преси), а також у недотриманні європейських принципів демократії.