Опубліковані фотографії найбільшого конкурсу космічної фотографії

Фото
Поділитися
Любителі знімати планети і галактики ще можуть встигнути взяти участь у конкурсі цього року.

Найбільший у світі конкурс космічної фотографії Insight Astronomy Photographer of the Year, організований британською Королівською обсерваторією у Грінвічі, проводиться вже дев'ятий раз. У змаганні в дев'яти категоріях беруть участь зображення небесних явищ, від картин далеких галактик, зірок, планет, до знімків нічного неба на Землі. Щоб побачити красу небесних тіл, не обов'язково мати телескоп, головне – інтерес до неба і любов до фотографії.

Астрофотографи будь-якого рівня майстерності можуть надіслати свої кращі 10 робіт на конкурс Insight Astronomy Photographer of the Year 2017. Прийом робіт відкритий до 7 квітня. Переможці конкурсів за категоріями, у тому числі в категорії "Юний астрофотограф року", отримають премії у £1,500. Присуджуються також призи за друге місце (£500) та заохочувальні премії (£250). Спеціальні премії становлять £750.

Конкурс Insight Astronomy Photographer of the Year 2017 проводиться у дев'яти головних категоріях: "Пейзажі нічного неба", "Полярні сяйва", "Людина і космос", "Наше Сонце", "Наш Місяць", "Планети, комети, астероїди", "Зірки і туманності", "Галактика", "Юний астрофотограф року".

Засновано два спеціальні призи: премія сера Патріка Мура кращому новачкові, яка присуджується кращому фото, знятому астрофотографом-аматором, який захопився астрофотографією в минулому році і раніше не брав участі в це конкурсі, і премія Robotic Scope за найкраще фото, зняте за допомогою одного з числених роботів -телескопів з комп'ютерним управлінням, які встановлені по всьому світі, доступні любителям онлайн і стають все більш популярними.

Читайте також: Оголошені результати фотоконкурсу Mobile Photography Awards

Вчені з допомогою телескопа Хаббл" відкрили незвичайну зірку, яка "втекла" з невеликої зоряної системи. Як повідомляється на сайті NASA, дослідникам вдалося встановити, що кілька зірок вели "гравітаційну війну", яка закінчилася тим, що, принаймні, три зірки були викинуті з системи в космос.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі