Незважаючи на це, в організації зазначають, що на спокійну і відкриту атмосферу виборчої кампанії негативно вплинули повідомлення про незаконну агітацію і окремі епізоди з насильством.
Грузинські медіа, в цілому, демонстрували плюралізм думок, проте деякі мовники проявили "відсутність балансу" у висвітленні кампанії.
Відзначається також, що голосування відбулося з дотриманням закону, проте підрахунок голосів було ускладнено процедурними проблемами й "зростанням напруженості".
Спостерігачі також відзначили, що "тон кампанії" між двома провідними партіями країни (правлячою "Грузинською мрією" і опозиційним "Єдиним національним рухом", – ред.) був конфронтаційним і позначилася на атмосфері виборів.
Нагадаємо, за даними ЦВК Грузії, що обробила 82,55% голосів, п'ятивідсотковий бар'єр для проходження в парламент на парламентських виборах в Грузії, на даний момент подолали партії "Грузинська мрія – демократична Грузія" (49,26%), "Єдиний національний рух" (26,46%) і "Альянс патріотів" (5%).
За даними екзит-полу компанії GFK, результати якого були оприлюднені напередодні, 8 жовтня, партія "Грузинська мрія" отримала 53,8% голосів, а ЄНД - 19,5%.
При цьому, за 150 місць у парламенті Грузії боролися 19 6 політичних партій і блоків.