За даними видання, в місті починається перший етап зняття обмежень. Тепер роботу можуть відновити будівельні майданчики і магазини роздрібної торгівлі. Відзначається, що на робочі місця повернутися близько 400 тис. чоловік. The Guardian повідомляє, що заходи, покликані стримати поширення вірусу, залишаються в силі - необхідно носити маски в громадських місцях і дотримувати дистанцію з оточуючими.
Тим не менш, салони краси, спортивні зали, театри і ресторани залишаються закритими.
Агентство Associated Press у свою чергу відзначає, що деякі магазини будуть працювати тільки для доставки і покупок через спеціальне вікно для замовлень. Все ще залишаються закритими люксові магазини в Манхеттені.
Повідомляється, що метро тепер буде працювати в звичайному, а не скороченому режимі. Проте потяги не будуть ходити з 1:00 до 5:00 за місцевим часом для проведення дезінфекції.
Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо здійснив поїздку на метро в ознаменування дня відкриття Нью-Йорка. Він повідомив жителям міста, що пересування підземним транспортом є безпечним.
"Якщо вони (жителі - ІФ) використовують санитайзер і маски, то все буде добре", - цитує AP слова Куомо.
Наголошується, що за останні дні добовий показник випадків зараження в Нью-Йорку скоротився приблизно в два рази. Якщо на початку квітня приріст заразилися кожен день складав у середньому 6 тис., то зараз кількість нових виявлених інфікованих становить 200-300 за добу. Також відзначається спад числа випадків смерті серед пацієнтів з коронавірусом.
"Це те місце, в якому складніше всього було почати повернення до нормального життя - ІФ), і, тим не менш, Нью-Йорк настільки сильний і стійкий, що ми повертаємося", - цитує AP слова мера міста Біла де Блазіо.
У той же час існує ризик того, що активізація економіки міста може призвести до відновлення поширення коронавіруса.
Крім того, наголошується, що протести проти расизму, викликані загибеллю афроамериканця Джорджа Флойда і спалахнули по всій країні, в тому числі в Нью-Йорку, можуть ускладнити проблеми, з якими стикається місто по мірі повернення до нормального життя.
За станом на 8 червня, в Нью-Йорку діагностували понад 205 тис. випадків зараження коронавірусом, близько 22 тис. інфікованих померли.
Всього в США виявлено понад 2 млн заражень, кількість летальних випадків серед пацієнтів з коронавірусом перевищує позначку в 112 тис.
Раніше повідомлялося, що вакцина від коронавірусу створена в США і готова до випробувань а пацієнтах. Про це в п'ятницю, 5 червня, заявив президент США Дональд Трамп на прес-конференції.