Nord Stream-2 продовжують залишати компанії-партнери: вже понад 15

Поділитися
Nord Stream-2 продовжують залишати компанії-партнери: вже понад 15 Фото: liga.net
За заявою Держдепу, це демонструє, що законодавчі цілі та дії мають ефект.

Уряд США включило до переліку останніх санкцій російське судно "Фортуна", яке бере участь в будівництві газопроводу "Північний потік - 2", і ТОВ "КВТ-РУС", проте ще понад 15 організацій добровільно вийшли з проєкту, щоб уникнути покарання.

Про це заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс на брифінгу у Вашингтоні.

"У п'ятницю Держдепартамент надав звіт Конгресу по проєкту газопроводу, як того вимагає закон про захист енергетичної безпеки Європи (PEESA), зі змінами", - зазначив Прайс.

У звіті визначена російська компанія "КВТ-РУС" як така, яка свідомо продає, здає в оренду або надає судно "Фортуна" для будівництва газопроводу. Зокрема, було встановлено, що "Фортуна" займалася прокладкою труб на глибині 100 футів і більше.

"Згідно PEESA зі змінами," КВТ-РУС ", а також судно" Фортуна ", яким володіє ця компанія, підпадають під санкції", - зазначив представник Держдепартаменту США.

Також звіт містить список організацій, "які самі зробили сумлінні кроки, щоб протягом відповідного періоду припинити діяльність, пов'язану з проєктом Nord Stream 2". Ці юридичні особи, відповідно, уникли санкцій.

"Цей список включає понад 15 організацій і демонструє, що наші законодавчі цілі і дії мають прекрасний ефект", - підкреслив Прайс.

Він також повідомив, що офіційний Вашингтон проводить постійні консультації з питань енергетичної безпеки з європейськими союзниками і партнерами.

19 лютого Сполучені Штати вирішили не вводити санкції проти німецьких компаній, які залучені до будівництва "Північного потоку - 2".

Водночас прессекретар Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що компанії, які беруть участь в будівництві російського газопроводу "Північний потік-2", як і раніше, можуть потрапити під санкції.

"Північний потік - 2" готовий вже на 95%.

Раніше Україна і Польща закликали президента США Джо Байдена не допустити завершення реалізації проєкту будівництва газопроводу "Північний потік - 2". Відповідне спільне звернення міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау опублікували у виданні Politico

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі