Німеччина працює над новою стратегією відносин із Китаєм — міністр фінансів

Поділитися
Країна поступово намагатиметься зменшити залежність від Китаю.

Німеччина повинна зменшувати свою залежність від Китаю поступово, оскільки різка відмова від китайського ринку коштуватиме робочих місць у найбільшій економіці Європи. Про це заявив міністр фінансів країни Крістіан Лінднер, повідомляє Reuters.

Німеччина працює над новою стратегією щодо Китаю, яка передбачає більш тверезий погляд на відносини і має на меті зменшити залежність від економічної наддержави Азії, яка є головним торговельним партнером Берліна з 2016 року.

«Від'єднання нашої економіки від китайського ринку не відповідає інтересам робочих місць у Німеччині», - зазначив Лінднер.

На його думку, поступово інші світові регіони і ринки повинні стати більш важливими для німецького бізнесу в найближчі роки і десятиліття.

«Для цього необхідно поліпшити політичні умови», - додав міністр.

Раніше повідомлялося, що канцлер Німеччини Олаф Шольц зустрівся з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Сі заявив Шольцу, що Пекін та Берлін повинні посилити співпрацю на тлі «хаотичного міжнародного ландшафту». Зустріч лідерів двох країн відбулася в листопаді у Пекіні на тлі погіршення відносин між Заходом і Китаєм.

Уряд Шольца пообіцяв більш жорсткий підхід до Пекіна. Він також зіштовхнувся з глибокими розбіжностями в Берліні щодо ризиків дистанціювання від другої за величиною економіки світу.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Хорват
17 Травня 2013, 09:25
А про Хорватию все не так просто . В референдуме о вступлении в ЕС участвовало не более 32 % имеющих право , при этом молодежь самоустранилась , а все решили пенсионеры из принципа "хуже не будет". Это икнется любимой Хорватии большими проблемами и в первую очередь падет судостроение . ЕС запрещает субсидировать судостроение , а Хорватия всегда поддерживала его за счет государства . Прекрасные верфи "Уляник", 3 Май, Титово бродограделиште и пр. через несколько лет будут закрыты. Главное будут потеряны кадры и восстановить все это будет невозможно . Эта жуткая ошибка , тем более , что ЕС это нежизнеспособное образование просуществует не более 10-ти лет.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі