Німеччина направить на підтримку реалізації проектів ООН в Україні та Ємені 11 млн євро

Поділитися
Німеччина направить на підтримку реалізації проектів ООН в Україні та Ємені 11 млн євро У загальній складності 11 мільйонів євро отримають Ємен і Україна - для підтримки вже реалізуються проектів ООН
Німеччина планує з коштів, що направляються в Ірак, Ліван, Йорданію, Туреччину, фінансувати гуманітарну допомогу біженцям, навчальні програми та інфраструктурні проекти.

Уряд Німеччини виділить додатково 140 мільйонів євро для біженців у кризових районах Іраку і Сирії, повідомив міністр з питань економічного співробітництва та розвитку Герд Мюллер.

"Драматичне недофінансування життєво важливих програм ООН призводить до постійного тиску на кризові регіони", - наводяться слова міністра публікації за четвер, 24 грудня. Він додав, що кошти з "зимового пакету" не тільки повинні гарантувати короткострокове виживання вимушених мігрантів, але і давати їм "перспективу в місці сьогоднішнього проживання".

Кошти, які виділяються німецьким урядом, будуть спрямовані в першу чергу в Ірак, Ліван, Йорданію та Туреччину. З них планується фінансувати гуманітарну допомогу біженцям, а також навчальні програми та інфраструктурні проекти. При цьому велика частина - близько 45 мільйонів євро - доведеться на Ірак. Приблизно третина цих коштів буде витрачена на відновлення і економічний розвиток в районах, визволених від бойовиків терористичної організації "Ісламська держава". Це дозволить створити робочі місця для 10 тисяч осіб. 15 мільйонів євро буде виділено німецької неурядової організації "Допомога голодуючим у світі", яка подбає про дітей мігрантів, та підготує до зими школи в таборах біженців.

Крім кризових регіонів Іраку і Сирії, в загальній складності 11 мільйонів євро отримають Ємен і Україна - для підтримки проектів ООН, які вже реалізуються.

Раніше повідомлялося, що Німеччина виділить Україні 136 млн євро на реформи. Серед основних напрямків співпраці німецька та українська сторони визначили такі сфери, як сприяння демократії, розвитку громадянського суспільства, реформу держуправління та децентралізації.

Як писала у своїй статті для ZN.UA директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук, у партії Християнсько-Демократичний Союз, яку очолює канцлер Німеччини Ангела Меркель, розробляють документ, який в майбутньому, як кажуть його автори, може стати стратегією щодо України.

Як стверджує автор, головна ідея цього документа, який зараз перебуває в статусі "non-paper", полягає в тому, що після підписання і ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Німеччина повинна розділити політичну і економічну відповідальність за Україну.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі