Найбільші авіакомпанії США попросили термінову фінансову підтримку через коронавірус

Поділитися
Найбільші авіакомпанії США попросили термінову фінансову підтримку через коронавірус Об'єднання авіакомпаній США звернулося за фінансовою допомогою від імені 11 млн працівників галузі © American Airlines
Галузь опинилася під загрозою через наслідки епідемії нового коронавірусу.

Американські авіаперевізники через збитки від обмежень, введених в рамках боротьби з епідемією коронавірусу, попросили про негайну фінансову допомогу для захисту 11 млн працівників галузі, повідомляє Global Look Press.

Об'єднання авіакомпаній США звернулося до конгресу і адміністрації президента надати "негайну фінансову допомогу, заявивши, що галузь опинилася під загрозою через наслідки епідемії нового коронавірусу.

У своєму листі, направленому міністру фінансів США Стівену Мнучину, спікеру палати представників Ненсі Пелосі, конгресмену Кевін Маккарті і сенаторам Мітчу Макконнеллу і Чаку Шумеру об'єднання звернулося від імені 11 млн працівників галузі.

"Стрімке поширення COVID-19 і введені урядом і бізнесом обмеження на авіаперельоти ніколи ще не мали такого впливу на американську авіацію і наших співробітників", - йдеться в заяві.

Необхідність в діях настільки широка і срочна, що її неможливо переоцінити. Це терміново і безпрецедентно.

Організація, яка звернулася до влади, представляє найбільших американських авіаперевізників, в тому числі American Airlines, Delta, United і Southwest.

Мнучин раніше заявив, що у зв'язку з поширенням коронавірусу авіакомпанії США потрапили в гіршу ситуацію, ніж та, яка склалася після терактів 11 вересня 2001 року. Він зазначив, що спілкувався з керівниками найбільших авіакомпаній країни, які "дуже близькі до того, щоб повністю припинити польоти". Американські авіаперевізники потребують $ 50 млрд допомоги від держави.

Американські авіаперевізники - не перші, які зіткнулися з економічною кризою в галузі. Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) очікує, що збитки від припинення авіасполучення між країнами вплинуть на прибутковість компанії. Компанія може втратити близько 35% від планованого раніше доходу за перший квартал поточного року.

За оцінками Bloomberg, пандемія коронавіруса збанкротить більшість авіакомпаній у всьому світі до кінця травня, якщо уряду і авіа-галузі не зроблять певні кроки.

Детальніше про боротьбу з коронавірусом в світі читайте в матеріалі ZN.UA "Світ у боротьбі з коронавірусом: як Україну та інші країни поступово затягує в глобальний карантин".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі