Навряд чи Путін утримається від нових конфліктів із Заходом - FT

Поділитися
Навряд чи Путін утримається від нових конфліктів із Заходом - FT Путін вирішив не лишати Медведєва за бортом, але він ще може змінити склад своєї адміністрації. © kremlin.ru
Вся увага тепер прикута до того, які кадрові зміни російський президент проведе в Кремлі.

Під час інавгурації Володимир Путін сказав, що попри те, що Росія буде продовжувати захищати свої інтереси на міжнародній арені, його пріоритет тепер лежить у внутрішньому розвитку.

"Ми повинні використати всі доступні можливості, перш за все, для вирішення наших внутрішніх найбільш життєвоважливих завдань розвитку, для економічного і технологічного проривів, для підвищення нашої конкурентноспроможності у тих галузях, які вирішать наше майбутнє", - цитує слова Путіна Financial Times.

"Нова якість життя, добробут, безпека, охорона здоров'я - це те, що важливо сьогодні, це те, що в центрі нашої політики", - додав російський президент.

Однак, критики Кремля і міжнародні спостерігачі зі скепсисом ставляться до обіцянок, вважаючи, що Путін навряд чи утримається від подального конфлікту проти країн Заходу.

Путін сьогодні також висунув свого давнього соратника Дмитра Медведєва на посаду прем'єр-міністра. Саме він обіймав цю посаду до цього часу і не може похвалитися значними досягненнями у проведенні реформ. Але його повторне призначення було очікуваним через його лояльність до Путіна і відсутність незалежності. Тож Медведєв був дуже безпечним варіантом.

Увага тепер буде прикута до змін, які Путін може зробити в його президентській адміністрації і кабінеті, особливо в сфері економічної політики. Неназваний чиновник з Кремля сказав Financial Times, що економічний радник Путіна Олексій Кудрін може отримати високу посаду.

18 березня, у четверту річницю підписання в Кремлі так званого "договору" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя, в Росії пройшли вибори президента. 23 березня Центрвиборчком РФ визнав вибори такими, що відбулися, повідомивши, що чинний президент Путін переміг з результатом 76,69%.

Обраний президент РФ вступає на посаду після закінчення шести років з дня попереднього вступу на посаду глави держави.

У 2012 році інавгурація Путіна відбулася також 7 травня. 6 травня 2012 року в Москві пройшли масові протести проти переобрання Путіна. Було затримано більше 400 осіб, частина з них були засуджені за так званою "болотною справою".

5 травня цього року, за два дні до початку четвертого президентського терміну Путіна, в десятках російських міст пройшли масові протести під гаслом "Він нам не цар". Було затримано понад 1600 осіб, найбільше - у Москві та Санкт-Петербурзі.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі