NASA розраховує на Росію в дослідженні Місяця

Поділитися
NASA розраховує на Росію в дослідженні Місяця Місячна програма управління від NASA © NASA
Проект з видобутку ресурсів на Місяці в США сподіваються здійснити за участю РФ.

У Національному управлінні з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) сподіваються, що Росія приєднається до "Угоди Артеміди" - правової бази для проекту з видобутку ресурсів на Місяці, повідомив глава NASA Джим Брайденстайн, передає The Washington Post.

"Ми закликаємо Росію бути частиною угоди Артеміди. І ми думаємо, що було б добре, якби весь світ погодився на правильний підхід до мирного дослідження космосу", - сказав він.

Угода має регулювати поведінку країн і компаній в космосі і на Місяці, в тому числі створення "зон безпеки" біля тих ділянок, де збираються проводити розвідку та гірничі роботи. У NASA наголосили, що країна обов'язково має його підписати, щоб брати участь у місячній програмі управління.

Читайте також: Трамп перекрив власний рекорд за кількістю повідомлень в Twitter за один день

Нагадаємо, що NASA вибрало SpaceX в якості першої комерційної компанії, яка буде доставляти вантажі на станцію Gateway, яка буде розташовуватися на орбіті Місяця. Станція стане одним з етапів програми "Артеміда", в рамках якої агентство має намір доставити астронавтів на супутник Землі до 2024 року.

Раніше NASA вибрало чотири можливі місії з дослідження Сонячної системи. На даний момент рішення про запуск цих місій поки не прийнято, вибір буде зроблено в наступному році.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі