Начальник генерального штабу армії Франції прокоментував готовність країни до можливої війни

Поділитися
Начальник генерального штабу армії Франції прокоментував готовність країни до можливої війни © Getty Images
Франція визнає обмежені можливості флоту.

Начальник генерального штабу армії Фаб'єн Мандон повідомив 3 лютого, що Франція не має достатньої кількості військових кораблів і ракет, щоб протистояти епосі, яка може призвести до війни, пише The Guardian.

"Сьогодні кількість військових кораблів є недостатньою, а кількість ракет на борту [кораблів] є особливо недостатньою. Це ті сфери, на які потрібно звернути увагу в майбутньому, тому що битва буде важкою, і нам потрібна зброя, і нам потрібно мати її в достатній кількості", — сказав Мандон на військово-морській конференції в Парижі.

Він додав, що зараз потрібно готуватися до можливого повернення до війни.

Детальніше про оборонну стратегію Франції читайте у статті "Франція готується до великої війни: що це означає для України?" Олега Шамшура.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі