МВС Росії побоюється боротися з корупцією через кольорові революції

Поділитися
МВС Росії побоюється боротися з корупцією через кольорові революції Заступник міністра МВС РФ Зубів: "корупція - далеко не головна проблема для населення" © s-sovetov.ru
В уряді РФ відхилили ініціативу опозиціонера Навального про боротьбу з корупцією, яку підтримало 100 тисяч громадян Росії.

У Міністерстві внутрішніх справ Росії вважають, одним з напрямків якого є протидія 3, прийшли до висновку, що боротьба з корупцією загрожує "кольоровими революціями".

Боротьба з корупцією - небезпечна кольоровими революціями і росіян не турбує

У всякому разі, таку заяву зробив заступник міністра МВС РФ Ігор Зубів під час обговорення ініціативи Олексія Навального про запровадження відповідальності за незаконне збагачення в уряді.

"Всі кольорові революції у всіх країнах починалися під гаслом боротьби з корупцією", - цитують його слова російське видання "Ведомости".

Також видання підкреслює, що крім МВС, блокували ініціативу фонду боротьби з корупцією Мін'юст РФ і адміністрація президента.

Згідно з аргументами заступника міністра, "корупція - далеко не проблема номер один для населення". Він заявив, що нібито за даними соціологів, корупція посідає лише 13-е місце з 25 позицій у списку головних проблем для росіян.

Боротьба з корупцією як "інквізиція"

Також "Ведомости" цитують ще кілька думок, виражених в рамках обговорення. Так, суддя Конституційного суду у відставці Тамара Морщакова заявила, що ініціатива боротьби з корупцією - "це міра проти кожного з нас". При цьому, кого вона мала на увазі під "кожним із нас", чиновників або росіян в цілому, не уточнюється.

Голова Ради з прав людини при президенті Михайло Федотов переконаний, що боротьба з корупцією доведе до політичних репресій, а ще один колишній суддя Анатолій Ковлер і поготів порівняв антикорупційну ініціативу з "інквізицією".

В цілому, ініціатива була відхилена більшістю в уряді.

9 лютого в уряді РФ обговорювалася громадська ініціатива про введення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення чиновників. Автори ініціативи - активісти Фонду боротьби з корупцією (ФБК), заснованого Олексієм Навальним, - пропонують поширити юрисдикцію Росії на ст. 20 Конвенції ООН проти корупції та ввести в Кримінальний кодекс РФ новий склад злочину - "незаконне збагачення", караючий чиновників, які не в змозі довести легальне походження своїх активів. Пропозицію підтримали 100 000 росіян.

В Росії неодноразово висловлювали побоювання щодо підготовки кольорової революції в їх країні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі