Як пише Financial Times, значна кількість паперів британського чиновника за 80-ті роки перегукується з нинішніми проблемами Лондона, зокрема у питанні відносин з Європою. В одній із доповідей тих часів йшлося, що розрив відносин з Європейською економічною спільнотою, яка була попередником ЄС, матиме "руйнівний вплив на нашу економіку".
"Немає жодних розумних переваг для нас від того, щоб поставити під загрозу наш доступ до спільноти, на яку припадає 43% нашої торгівлі", - йдеться у документі, в якому також окреслюються межі, в яких міністри можуть відповідати на питання про європейську політику уряду.
Звіт датований 1981 роком і входить в колекцію приватних паперів канцлера Скарбниці Джефрі Гау. У опублікованих сьогодні документах, які охоплюють роботу чиновника з 1979 до 1983 року, виявляють боротьбу тогочасного уряду з проблемами, схожими на ті, перед якими постав Лондон сьогодні. Зокрема, тогочасна команда шукала компромісу між заходами жорсткої економії, стимулюванням економічного зростання і бюджетних виплат Європейській економічній спільноті. Також британські урядовці думали, чого чекати від кандидата в президенти США Рональда Рейгана, який прийшов в політику з шоу-бізнесу.
Раніше повідомлялося, що переговори щодо виходу Великобританії з ЄС триватимуть більше двох років. В цьому впевнений глава Єврогрупи Єрун Дейсселблум. 3 листопада, Високий суд Лондона заборонив уряду Великобританії починати Brexit без схвалення парламенту. Таким чином уряд не зможе самостійно ввести в дію статтю 50 Лісабонського договору про вихід з Євросоюзу. Уряд оскаржуватиме це рішення у Верховному суді Великої Британії в наступному місяці. Розглід апеляції вже призначено з 5 по 8 грудня.