"Ми постараємося бути максимально оперативними, але не будемо встановлювати якихось штучних тимчасових обмежень. Нашою метою є максимальна прозорість отриманих результатів у відповідності з нашими правовими обов'язками", - сказав Кірбі.
Розслідування відновлюється після заяви американської генпрокуратури про те, що вона не буде заводити справи щодо Хіларі Клінтон, яка є кандидатом на пост президента США від Демократичної партії. За словами Кірбі, деякі близькі до Клінтон колишні співробітники держдепартаменту з результатами нового розслідування можуть бути притягнуті до відповідальності.
Напередодні міністр юстиції США Лоретта Лінч заявила, що колишньому держсекретареві США і претендента на президентський пост від Демократичної партії Гілларі Клінтон не буде висунуто звинувачень у справі про службового листування.
Федеральне бюро розслідувань завершило розслідування порушень Клінтон правил використання персональної електронної пошти.
У висновку слідчих зазначалося, що Клінтон "вкрай недбало" поводилася з секретною інформацією. Але ФБР рекомендувало міністерству юстиції не порушувати справу щодо Клінтон.
Ці рекомендації ФБР були негативно сприйняті поруч американських політиків. Кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп написав з цього приводу на своїй сторінці в "Твіттері": "Заяву директора ФБР компрометує нашу національну безпеку. Звинувачень немає. Це свідчення того, що наша система прогнила. Це дуже погане і несправедливе рішення".
Раніше Хілларі Клінтон, яка вважається фаворитом в боротьбі за висунення кандидатом на пост президента США від Демократичної партії на виборах 2016 року, відкинула висунуті їй звинуваченняу використанні особистої електронної пошти для службового листування секретного характеру.