Мін'юст США оскаржив рішення суду про призупинення антиімміграційного указу Трампа

Поділитися
Мін'юст США оскаржив рішення суду про призупинення антиімміграційного указу Трампа У Білому домі міграційну політику новообраного президента США вважають правильною і корисною © Flickr/clappstar
Указ не набере чинності до тих пір, поки не буде розглянуто позов про його скасування.

Міністерство юстиції США оскаржило рішення Федерального окружного суду в Сіетлі, про призупинення дії указу, підписаного президентом США Дональдом Трампом. Відповідний указ забороняє видачу американських віз мешканцям семи мусульманських країн: Іраку, Сирії, Ірану, Судану, Лівії, Сомалі та Ємену.

Чиновники міністерства ухвалили рішення оскаржити рішення суду невдовзі після його винесення. У Білому домі підкреслили, що вважають правомірним указ, доцільним і спрямованим на захист країни та її жителів.

Суддя, який виносив рішення, пояснив, що указ не набере чинності до тих пір, поки не буде розглянуто позов про його скасування, поданий до суду прокуратурою штату Вашингтон.

Одразу після відповідного рішення суду американські візові органи почали відновлювати візи, відкликані за нового указу.

Всього з моменту видання указу були анульовані близько 100 тисяч вже виданих американських віз. При цьому влада США відзначає, що всі мігранти з постійним дозволом на проживання (так званою "грін-картою") вільно потрапляють в США.

Читайте також: Митниця США знову приймає громадян "заборонених" країн

Нагадаємо, що 25 січня Трамп розпорядився протягом 4 місяців не впускати в країну біженців з Іраку, Сирії, Ірану, Судану, Лівії, Сомалі та Ємену. Документ набрав чинності вже наступного дня. Президент США пояснив своє рішення боротьбою з тероризмом. Але його рішення викликало невдоволення у міжнародного співтовариства. Зокрема, ООН закликала Вашингтон відмовитися від цих обмежень і надавати притулок людям, які його потребують.

12 нобелівських лауреатів підписали петицію проти указу президента Трампа. У документі йдеться про те, що рішення президента негативно вплине на науку в США, адже в країні навчаються та працюють іноземці. Крім того, воно може навіть розлучити сім'ї. Оскільки одним заборонять в'їжджати в США, а інші не зможуть повернутися, якщо виїдуть з країни. Всього свої підписи під документом поставили 2200 чоловік. Кількість підписантів зростає.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі