Країни Балтії приєдналися до пошуку підводного човна біля берегів Швеції

Поділитися
Країни Балтії приєдналися до пошуку підводного човна біля берегів Швеції Країни Балтії підключилися до пошуку підводні човни
Близько двохсот військових, вертольоти, корвети і тральщики прочісують води Стокгольмського архіпелагу.

У Швеції, де досі шукають невідому підводний човен, до пошуків приєдналися балтійські держави.

Близько двохсот військових, вертольоти, корвети і тральщики з п'ятниці прочісують води Стокгольмського архіпелагу. За інформацією військових, за вихідні підозрілий об'єкт бачили як мінімум тричі.

"Збройні Сили Швеції відзначають - досить імовірно, що в Стокгольмському архіпелазі відбувається певна іноземна підводний активність. Це може бути субмарина або малий підводний човен. Може бути, дайвер з підводним транспортним засобом, або просто нирці, яким нема чого робити на нашій території", - заявив контр-адмірал Андерс Гренстад.

Читайте також: ТЕМА ДНЯ: Українське питання на саміті НАТО

Раніше повідомлялося, що операція почалася після того, як 17 жовтня військові перехопили радіопереговори російською мовою. Відзначається, що переговори велися на аварійній частоті, їх зміст не розкривається. Вже після початку пошуків військові перехопили ще один радіосигнал, імовірно, виходив з підводного човна - він був прийнятий в Калінінграді.

У Москві заявили, що невідома підводний човен, яку військові Швеції шукають в Балтійському морі, належить Нідерландам - переполох в Балтійському морі влаштувала підводний човен Bruinvis, яка брала участь у навчаннях НАТО у балтійській акваторії.

Шведські ЗМІ повідомляють, що в минулому році флот Росії відпрацьовував маневри, сценарієм яких був удар по Стокгольму.

Якщо шведські військові виявлять російський підводний човен у своїй акваторії, це може стати ще однією провокацією в регіоні. Зокрема, раніше російські військові викрали розвідника Естонії на території його країни.

Швеція і Фінляндія залишаються єдиними країнами на півночі Європи, які не мають членства в НАТО. Однак провокації Росії можуть підштовхнути Гельсінкі і Стокгольмі до зміни своєї позаблокової позиції.

Нагадаємо, що на тлі війни української армії з проросійськими терористами Швеція пообіцяла допомогти Україні в розробці озброєння.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі