Станом на 7 березня у світі зареєстровано 102 188 випадків захворювання коронавірусом. Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.
Відомо, що більша частина випадків інфікування, а саме 80 651, зафіксована на материковій частині Китаю, який прийнято вважати епіцентром ураження. Продовжує зростати кількість інфікованих у Південній Кореї - до 6 767, Ірані - до 4 747, та Італії - до 4 636.
Станом на ранок 7 березня загальна кількість людей, яким вдалося побороти недугу, зросла до 57 389 людей. Поруч з цим 3 491 випадок став летальним.
Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах коронавіруса COVID-19 "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров'я. 28 лютого ВООЗ підвищила рівень небезпеки до дуже високого.
Вперше цей коронавірус діагностували у грудні минулого року. Новий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина.
Влада КНР запровадила жорсткий карантин в Ухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання.
Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється по всьому світі.
Перший випадок зараження коронавірусом в Україні було діагностовано 3 березня у Чернівцях у чоловіка, який повернувся з Італії.
Про те, чому більшість українських громадян не впевнені у спроможності влади ефективно протистояти поширенню захворювання і чи справедливі їхні сумніви, читайте в статті Алли Котляр "Тест системі: коронавірус вже в Україні" для ZN.UA.