Комітет Сенату США схвалив розширення дії "Акту Магнітського"

Поділитися
Комітет Сенату США схвалив розширення дії Сергій Магнітський помер в ізоляторі "Матроська тиша" в 2009 році у віці 37 років. Правозахисники стверджують, що перед смертю Магнітський був побитий. © gazeta.ru
"Акт Магнітського" можуть наділити універсальним характером.

Комітет у закордонних справах Сенату 3 схвалив розширення дії "Акта імені Сергія Магнітського" на всі країни, а не тільки на Росію. Голова даного комітету Боб Коркер заявив, що рішення було прийнято одноголосно.

Бен Кардін, "номер два" у керівництві комітету Сенату, сказав, що, швидше за все, сенатори мають намір зрадити "Акту Магнітського" універсальний характер.

Однак помічник Держсекретаря США з питань демократії, прав людини і трудових відносин Том Малиновський зазначив, що адміністрація Білого дому на даний момент "не зайняла жодної позиції щодо даного законопроекту - ані позитивної, ані негативної".

Нова версія "Акту Магнітського" лише дозволяє Вашингтону вводити односторонні санкції проти певних іноземних посадових осіб, а не вимагає робити це, як говорилося в його попередній редакції.

"Акт про верховенство закону і підзвітності імені Сергія Магнітського" був прийнятий Конгресом і підписаний президентом Бараком Обамою в грудні 2012 року. Даний документ передбачає введення санкцій проти посадовців Росії, які винні в порушенні прав людини на території РФ. До закону додається відкритий список громадян Росії, проти яких були введені санкції з боку США. Однак у цього переліку є і секретна частина. Ні кількісного, ні персональний склад її не розголошується.

У травні з'явилася інформація, що головний інформатор у "справі Магнітського" міг бути убитий. У Великобританії під час попередніх слухань у коронерському суді графства Саррей оголосили, що російський бізнесмен Олександр Перепеличний, який в 2012 році несподівано помер під час вечірньої пробіжки біля свого будинку неподалік від Лондона, міг бути отруєний отрутою.

В кінці червня французькі влади заморозили мільйони євро на банківських рахунках після початку розслідування російської корупційної схеми, яка була розкрита московським адвокатом Сергієм Магнітським. Франція почала розслідування корупційних схем після скарги глави інвестфонду Hermitage Capital Білла Броудера, з яким раніше співпрацював Магнітський. Броудер надав слідству свідчення перекладу у Францію і Люксембург доходів від шахрайства на загальну суму 230 млн дол.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі