Колишнього консультанта Януковича Пола Манафорта можуть судити ще й у Нью-Йорку

Поділитися
Колишнього консультанта Януковича Пола Манафорта можуть судити ще й у Нью-Йорку Манафорт сподівався на помилування © Eric Thayer / The New York Times
Пола Манафорта готуються звинуватити ще й у шахрайстві з іпотекою.

Колишній консультант президента-втікача Віктора Януковича Пол Манафорт, який відбуває покарання у в'язниці Ханаан, яка є установою суворого режиму США з суміжним табором з мінімальним рівнем безпеки, може бути переведений в іншу в'язницю - проти нього готується ще один судовий процес.

Пола Манафорта, засудженого за податкові і банківські махінації, можуть перевести у в'язницю Нью-Йорка для проведення судового процесу за звинуваченнями, висунутими проти нього в цьому штаті.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на адвоката Манафорта, передає Українська правда.

Колишній керівник передвиборної кампанії Трампа зараз знаходиться у Федеральній пенітенціарній установі в Лоретто (штат Пенсільванія) після того, як був засуджений до 7,5 років за податкове і банкове шахрайство.

Reuters з посиланням на джерело пише, що Манафорта переведуть до в'язниці "Райкерс-Айленд" у червні.

Адвокат Манафорта Тодд Бланш заявив, що планує попросити суддю, щоб його підзахисний залишався у в'язниці Пенсільванії до суду, оскільки перебування в Лоретто дозволить йому бути ближче до сім'ї і краще підготуватися до судового процесу.

За словами адвоката, прокурор округу Манхеттен відмовився задовольнити це прохання.

У прокуратурі Манхеттена поки не прокоментували ситуацію.

"Манафорту було пред'явлено звинувачення в шахрайстві з житловою іпотекою та інших злочинах у Нью-Йорку в березні на тлі занепокоєння, що він може отримати президентське помилування від Трампа. Президенти мають право видавати помилування на федеральні злочини, а не на державні", - йдеться в матеріалі.

Як відомо, 24 березня генпрокурор США Вільям Бар направив Конгресу лист, в якому написав, що в ході розслідування російського втручання у вибори президента США в 2016 році команда спецпрокурора Роберта Мюллера не зібрала достатньої кількості беззаперечних доказів свідомої змови Дональда Трампа і його команди з росіянами. Також Мюллер не зміг довести, що Трамп перешкоджав розслідуванню.

Роберт Мюллер з 2017 року вів розслідування, яке було покликане з'ясувати, чи можна говорити про російське втручання в американські вибори в 2016 році. Серед іншого, перед ним стояло завдання з'ясувати, чи була змова між штабом Трампа та Росією, у зв'язку з чим Мюллер притягнув до відповідальності багатьох людей з близького кола президента Дональда Трампа. Колишнього главу виборчого штабу Трампа і політтехнолога засудженого екс-президента України Януковича Підлоги Манафорта засудили до 7,5 років тюремного ув'язнення. Крім президента-втікача Януковича, клієнтами Манафорта були Рінат Ахметов, Борис Колесніков, Андрій Клюєв і Сергій Тігіпко. На своїх українських клієнтів Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів, а задекларував лише 14. Також різні звинувачення були висунуті ще 33 пов'язаним з штабом Дональда Трампа людям.

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі