КНДР розцінила поїздку президента Південної Кореї до США як "прелюдію війни"

Поділитися
КНДР розцінила поїздку президента Південної Кореї до США як "прелюдію війни" КНДР очікує "небезпечного вторгнення" після візиту президента Південної Кореї до США © nm2000.kz
Візит президента Республіки Корея Пак Кин Хе до США призвів до ускладнення ситуації на Корейському півострові.

Північнокорейський комітет з мирного об'єднання Кореї назвав перший візит президента Південної Кореї Пак Кин Хе до США "прелюдією війни".

"Це прелюдія до небезпечного вторгнення у КНДР", - заявили в північнокорейському відомстві, назвавши позицію Сеула з усіх ключових питань відносин з Північною Кореєю "політикою конфронтації".

Візит південнокорейського лідера до Вашингтона, на думку сусідів, викличе ще більше зростання напруженості у регіоні і посилить конфлікт на півострові.

Як стало відомо, президент США Барак Обама і Пак Кин Хе 7 травня після переговорів, що відбулися у Білому домі, заявили, що Вашингтон і Сеул не мають наміру миритися з провокаціями з боку КНДР і звертаються до Пхеньяна з закликом зробити реальні кроки, спрямовані на відновлення контактів з міжнародним співтовариством і отримання допомоги.

Ситуація на Корейському півострові останнім часом загострилася. Пхеньян погрожує війною Сеулу відтоді, як 1 березня збройні сили Південної Кореї і США почали великомасштабні спільні навчання Foal Eagle ("Молодий орел") на Корейському півострові. Пхеньян офіційно заявив, що через ці військові навчання скасовує всі угоди про ненапад, раніше досягнуті між Північною і Південною Кореями.

У відповідь Сеул пригрозив знищити режим Кім Чен Ина, якщо КНДР завдасть ядерного удару.

Пізніше на східне узбережжя КНДР були доставлені, щонайменше, дві балістичні ракети. Як повідомляли дані розвідслужб пуск північнокорейської балістичної ракети середнього радіусу дії мав відбутися у бік Японії. У свою чергу, Токіо повідомило, що всі сили країни приведені у повну бойову готовність.

Пізніше стало відомо, що КНДР вивела зі стану бойової готовності дві балістичні ракети середньої дальності "Мусудан", які розташовувалися на східному узбережжі півострова.

Між тим, на початку травня Південна Корея і США почали у Жовтому морі щорічні спільні військові навчання з протидії підводним човнам, спрямовані на підготовку дій проти несанкціонованого проникнення противника. !zn

Читайте також:

КНДР вивела балістичні ракети на бойові позиції

Північна Корея будує барикади на кордоні з Південною

КНДР перекинула на узбережжя пускові установки з балістичними ракетами

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі