Таблоїд Daily Mail позитивно оцінив такий неформальний "титул" Кемерона. Видання зауважило, що це краще ніж зверхнє звертання Джорджа Буша-молодшого "Йоу, Блере!".
У свою чергу оглядач The Guardian вважає, що це "бро" – не найкраще звертання, яке міг обрати президент США. Хоча, йдеться в статті видання, Кемерон сам зробив все, щоб бути "улюбленцем" Обами.
"Роками він наслідував президента, щоб добитися "особливих відносин". Вони робили поганенькі селфі разом, незграбно грали в пінг-понг і годинами висіли на телефоні. А тепер Кемерон заявив, що його старання не були марними, і Обама називає його "бро", - йдеться в статті.
Оглядач нагадує, що залежно від контексту "бро" може мати абсолютно різне значення. В Кремнієвій долині цим словом називають один одного "худорляві програмісти", в Нью-Йорку "бро" – це молоді хлопці, які раптом стали інвесторами. А у Великобританії це слово має негативне значення і фактично є лайкою.
"Та попри ці географічні відмінності, братаном може бути білий чоловік з ненавистю до жінок, який товаришує з іншими такими ж "бро". І такого типу "братани" зазвичай європеоїдні", - йдеться в статті.
Звісно, у культурі афроамериканців це слово все ж таки є похідним від "брат". Одак, на думку оглядача The Guardian, Кемерону варто пам'ятати і про інші варіанти значення "бро", перш ніж розповідати, що Обама його так називає.
Це не перший неформальний вислів прем'єр-міністра Великобританії. Раніше Кемерон розповів, як Єлизавета II "замуркотіла", дізнавшись результат референдуму в Шотландії.