Як запобігти об'єднанню автократій проти демократій? — The Hill

Поділитися
Як запобігти об'єднанню автократій проти демократій? — The Hill © EPA-EFE/YURI KOCHETKOV
Потрібно знизити залежність демократичних країн від мінералів, напівпровідників та енергоносіїв, що продаються Росією, Китаєм та іншими автократіями.

Минулого місяця Північна Корея і Росія підписали пакт, що охоплює торговельні, інвестиційні та культурні зв'язки, а також зобов'язання надавати допомогу, якщо одна з країн зіткнеться з "агресією". В обмін на економічну допомогу і передачу технологій, які зміцнюють її ядерну програму, Північна Корея продовжує надавати Росії боєприпаси для війни проти України. 

Цього місяця, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан закликав президента Володимира Зеленського до переговорів про припинення війни в Україні, а потім щедро вихваляв Путіна і Сі Цзіньпіна під час зустрічей. Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді також відвідав Росію. Усвідомлюючи, що купівля Індією великої кількості нафти допомогла Кремлю уникнути санкцій, Зеленський висловив "величезне розчарування" тим, що Моді вирішив "обійняти найкривавішого злочинця у світі", пише Гленн Альтшулер, автор думок у газеті The Hill.

Ці події свідчать про те, що автократи й диктатори мають однакові цілі: збагатитися, залишитися при владі, позбавити власних громадян впливу, дискредитувати та знищити демократію і створити новий світовий порядок й що вони співпрацюють для досягнення цих цілей.

"Автократії також активізували внутрішнє і зовнішнє поширення фейкових новин про демократії. Сюжети про Європу з'являються щонайменше 18 разів на день на російських державних телеканалах. Все більш витончені російські та китайські дезінформаційні кампанії, розміщені на Facebook та інших платформах для підвищення довіри до них, поширюються в США і Західній Європі", — зазначає автор думок.

Енн Епплбаум, штатна авторка The Atlantic, що документує масштаб і розмах діяльності автократів стверджує, що поряд зі збільшенням військової та фінансової допомоги Україні, треба вимагати, щоб публікації в Інтернеті були більш обґрунтованими та прозорими, а соціальні медіа-компанії несли більшу відповідальність за контент. Також вона закликає зменшити залежність демократичних країн від мінералів, напівпровідників та енергоносіїв, що продаються Росією, Китаєм та іншими автократіями.

Ці реформи не відбудуться, підкреслює Епплбаум, доки громадяни демократичних країн "не усвідомлять себе пов'язаними один з одним, а також з людьми, які поділяють їхні цінності всередині автократій. Вони потребують один одного зараз більше, ніж будь-коли, тому що їхні демократії не є безпечними.

Раніше Bloomberg розповіло про те, що отримує Росія від Бразилії, Китаю, Ірану, Індії, ПАР, Саудівської Аравії та Туреччини. Загалом ці "друзі" Путіна допомагають йому змінити світовий порядок.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі