Ізраїльська дизайнерка створила для Balenciaga прикраси із зібраного в океані пластику

Фото
Поділитися
Колекція Fall21 була випущена як частина відеоігри.

Починаюча дизайнерка року за версією Dezeen Awards Шахар Лівнє разом з Balenciaga створила лінію «антиутопічних» прикрас з пластику, зібраного в океані, для останньої колекції бренду осінь-2021. Про це повідомляє Dezeen.

Лінія прикрас, що складається з трьох різних браслетів, кільця і двох пар сережок, була розроблена для доповнення колекції Balenciaga Afterworld: Age of Tomorrow.

Сама колекція Afterworld: Age of Tomorrow була випущена в цьому місяці раніше у вигляді відеоігри, яка проведе гравців через різні рівні майбутнього світу в стилі країни чудес, наповненого аватарами, одягненими в новий одяг бренду.

Прикраси створили з суміші океанічного пластика, витягнутого компанією Oceanworks, і карбонату кальцію - відходу мармурової промисловості.

Як розповіла дизайнерка та креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія, для виготовлення колекції Fall21 використовували той же метод, який Лівнє розробила під час роботи над власним проєктом «Метаморфізм» для створення прикрас. В рамках прєкту вона розробила схожий на глину матеріал під назвою Lithoplast з використаного пластика. На думку Лівнє, Lithoplast можна було б добувати як дорогоцінний матеріал в майбутньому, коли виробництво пластика припиниться.

Кожен виріб колекції було оброблено вручну Лівнє, яка використовувала методи, що використовуються ювелірами, щоб надати аксесуарам єдиний, але при цьому річний вид. Сюди входило оснащення прикрас металевими частинами, такими як дужки сережок.

За словами Лівнє, співпраця з Баленсіага стала «відмінним збігом», оскільки бачення майбутнього бренду, її філософські та матеріальні дослідження злилися воєдино, щоб перетворити класичний пластиковий дизайн в «антиутопический футуристичний вигляд».

Нагадаємо, нещодавно команда вчених з Інституту Вейцмана заявила про те, що маса всіх матеріалів, створених людиною, вперше перевищила масу біосфери Землі. Маса створених матеріалів оцінюється в 1,1 трильйона тонн.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі