Іранські розробки МБР можуть допомогти створити протисупутникову зброю – розвідка США

Поділитися
Іранські розробки МБР можуть допомогти створити протисупутникову зброю – розвідка США © korrespondent.net
Через подібні технологій між МБР і ракета-носіїв, розробка Іраном більш великих і потужних прискорювачів для ракета-носіїв залишається проблемою для майбутніх можливостей МБР

Новий звіт Пентагону про погрози в космосі попереджає, Іран запустив більш великий двоступінчастий ракета-носій Simorgh, який міг би служити випробувальним полігоном для розробки технології міжконтинентальної балістичної ракети, розповіли Розвідувальному управлінні Міністерства оборони США.

"Тим не менш, в Ірані було кілька успішних запусків двоступеневої ракети-носія з моменту його першої спроби в 2008 році. Він також запустив більш великий двоступінчастий ракета-носій Simorgh, який міг би служити випробувальним полігоном для розробки технології міжконтинентальної балістичної ракети", - йдеться у звіті.

Тегеран заявляє, що він розробив складні можливості, включаючи ракети-носії, супутники зв'язку і дистанційного зондування, але його ракети-носії здатні тільки запускати микроспутники на низькі навколоземні орбіти і довели свою ефективність.

"Через подібні технологій між МБР і ракета-носіїв, розробка Іраном більш великих і потужних прискорювачів для ракета-носіїв залишається проблемою для майбутніх можливостей МБР. Крім того, ці досягнення можуть бути застосовані до розробки базової наземної противоспутниковой ракети, якщо Іран вирішить зробити це в майбутньому", - додали в розвідці США.

Звіт "Проблеми безпеки в космосі" і розглядає космічні можливості Росії, Китаю, Ірану і Північної Кореї.

Раніше повідомлялося, що Росія, Китай або США випадково можуть почати ядерну війну. Кібератаки проти США або напади на американські супутники можуть представляти собою стратегічну загрозу, яка заслуговує ядерного відповіді.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі