ГУР: у Росії готуються до нової хвилі мобілізації – під прицілом військкоматів мешканці Москви

Поділитися
ГУР: у Росії готуються до нової хвилі мобілізації – під прицілом військкоматів мешканці Москви
Також запроваджується негласна заборона збиратися групами понад 20 осіб.

У Росії готуються до нової хвилі мобілізації. На підприємства столиці Росії прибувають групи співробітників військкоматів та проводять "агітаційні заходи", які супроводжуються моральним тиском і іноді залякуванням людей, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зазначається, що найбільшого інтересу військкомів викликають чоловіки 40-55 років, які відслужили термінову службу в армії та мають певні військові спеціальності.

Посилюється агітаційна робота, спрямовану іноземних громадян. Насамперед це стосується мігрантів із колишніх республік СРСР. Чоловікам призовного віку, які звертаються до органів влади для набуття громадянства Росії, пропонується підписати контракт на проходження військової служби. Після цього питання надання громадянства вирішується автоматично.

Одночасно чиниться тиск на власників комерційних підприємств та приватних підприємців. Їх змушують робити "добровільні" пожертвування на користь збройних сил Росії. Розміри "добровільних внесків" визначаються на розсуд "інспекторів". Подекуди розміри таких поборів сягають кількох мільйонів рублів. Це, у свою чергу, змушує підприємців знижувати витрати на розвиток бізнесу та зарплати працівників. У багатьох випадках підприємці змушені скорочувати обсяги послуг.

Крім того, москвичів залучають до участі у "добровольчих патрулях". Формуються групи із 3-5 осіб, які патрулюють центральні вулиці, площі, місця поблизу станцій метро та великих торгових центрів. Їхнє завдання – запобігати можливому скупченню людей, щоб уникнути можливих протестних акцій. Згідно з отриманими інструкціями "підозрілими" вважаються будь-які групи понад 20 осіб.

Нагадаємо , у вересні в РФ оголосили "часткову мобілізацію", яка спричинила масовий результат чоловіків призовного віку, часто з сім'ями, в сусідні безвізові країни — Грузію, Казахстан, Киргизстан, Монголію. Там пережі дають "спецвоєнний" час. Або використовують ці держави як перевалочний пункт, щоб вирушити далі до європейських (Німеччину, Францію тощо) або азіатських країн (Вірменію, Азербайджан, Туреччину, Узбекистан, Єгипет, ОАЕ). У Туреччині, зокрема, росіяни зараз масово скуповують нерухомість.

Нагадаємо також, що за оцінками військової розвідки України Росія намагається створити збройні сили чисельністю два мільйони людей.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі