"Якщо ми хочемо забезпечити стійку безпеку, спокій і мир в Угорщині, то ми повинні розраховувати сильно і в довгостроковій перспективі на дві держави в Центральній Європі - на Німеччину і Росію", - сказав він.
"Таким чином, ми встановлюємо нашу зовнішньополітичну стратегію політики таким чином, щоб мати дружні, збалансовані, правильні, чесні і взаємовигідні відносини з цими двома країнами", - додав Орбан.
Він також нагадав, що США звинуватили угорських державних чиновників у корупції. За словами Орбана, відносини з США важливі, але не є першочерговими.
У той же час в Угорщині повторюються масові протести проти політики Орбана. Так, кілька тисяч людей взяли участь в антиурядової акції протесту перед будівлею парламенту в Будапешті напередодні візиту в Угорщину канцлера ФРН Ангели Меркель.
У грудні 2014 року в Угорщині також проходили багатотисячні демонстрації проти прем'єр-міністра Віктора Орбана. Протестувальники піддали критиці уряд за корупцію і ослаблення демократії.
Один з лідерів республіканців сенатор США Джон Маккейн назвав Орбана "неофашистським диктатором", що викликало дипломатичний скандал між Угорщиною і США.