"Грузія є країною-членом Євросоюзу, хоча і асоційованим. Разом із тим ми продовжимо переговори з Росією, які підтримують Брюссель і Вашингтон. Що стосується відновлення дипломатичних відносин з Росією, то це виключено в умовах окупованих грузинських територій і наявності російських дипломатичних місій в Сухумі і Цхінвалі", - заявив Вольський у вівторок, 11 жовтня.
Як заявляла в коментарі DT.UA директор International Press Institute-Georgia Натія Коберідзе до публікації результатів голосування, в разі перемоги "Грузинської мрії" поліпшень по відношенню до України з боку грузинської влади не передбачається. "Акціонер "Газпрому" і російський олігарх (Іванішвілі - ред.) мотивований надалі продовжити політику, яку сам називає збалансованою, але розвідка США оцінила як можливий і небезпечний поворот Грузії в бік Росії", - вважає експерт.
У свою чергу,колишній посол Грузії в Україні (2000-2007, 2009-2013) Григол Катамадзе заявляв ZN.UA, що після виборів Грузія може активізувати двосторонні відносини з Україною.
Згідно з оприлюдненими даними, правляча партія "Грузинська мрія – демократична Грузія"отримала 48,65% голосів. За засновану екс-президентом Грузії партію "Єдиний національний рух" проголосували 27,12% виборців. П'ятивідсотковий бар'єр також подолав блок "Альянс патріотів Грузії". Остаточні і уточнені дані ЦВК Грузії повинна опублікувати до 27 жовтня. У разі других турів – до 21 листопада. Другі тури передбачені в тих маожоритарных округах, де жоден з кандидатів не зміг набрати більше 50% голосів виборців.