Google боротиметься з фейками про українських біженців

Поділитися
Google боротиметься з фейками про українських біженців © pixabay/free-photos
Кампанію по боротьбі з дезінформацією на першому етапі запустять в Польщі.

Наступного тижня дочірня компанія Google Jigsaw (підрозділ, який займається вирішенням проблем онлайн-безпеки) розпочне кампанію протидії дезінформації про українських біженців у Польщі, Словаччині та Чехії на основі досліджень психологів із двох британських університетів. Про це повідомляє Reuters.

Психологи з університетів Кембриджа та Брістоля у співпраці з Jigsaw створили 90-секундні ролики, покликані зробити користувачам «щеплення» від шкідливого контенту в соціальних мережах.

Ролики будуть показуватися в рекламних слотах на YouTube Google, а також на інших платформах, таких як Twitter, TikTok і Facebook. Вони мають на меті допомогти людям визначити емоційну маніпуляцію в новинах.

«Якщо ви скажете людям, що є правдою, а що брехнею, багато людей будуть заперечувати... але ви можете передбачити методи, які будуть використані для поширення дезінформації, як у випадку з війною в Україні», — розповів Джон Розенбек, провідний експерт кампанії.

Кампанія спрямована на підвищення стійкості до маніпулятивних та негативних наративів проти біженців і буде проведена у партнерстві з місцевими неурядовими організаціями, фахівцями з перевірки фактів, науковцями та експертами з дезінформації.

«Ми розглядаємо це як пілотний експеримент, зрештою цей підхід можна буде застосувати в інших країнах», — сказала в інтерв’ю Бет Голдберг, керівник відділу досліджень у Jigsaw.

Першою країною для впровадження експерименту стане Польща, оскільки саме вона прийняла найбільше біженців з України. Акція триватиме один місяць.

Як повідомлялось, пошуковий гігант Google представив дудл, присвячений Дню незалежності України

Нещодавно на відеохостингу YouTube став доступний перегляд відео з автоматичним перекладом субтитрів українською мовою

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі