У четвер, 21 січня, директор Агентства національної безпеки (АНБ) адмірал Майк Роджерс повідомив, що США витратили п'ять років на розробку новітнього кіберзброї і обіцяв в найближчі місяці продемонструвати його в дії, передає видання The Wall Street Journal.
Наголошується, що на даний момент триває дискусія, коли саме слід вести "наступальні дії" даною кіберзброєю проти окремих груп чи держав.
"Можна сказати, що в даний момент для нас настав переломний момент. Потужність і можливості (таких озброєнь – ред.) вже почали виявлятися в режимі онлайн і вже почали виправдовувати (своє призначення – ред.) до цілком відчутних аспектах. Ви побачите, як ми почнемо застосовувати їх (киберразработки – ред.) все більш широко", - сказав Роджерс.
За його словами, більшість громадян США не помічають зростання кіберармійі кіберзлочинців, які впливають на їхнє повсякденне життя. Однак, як сказав Роджерс, масовані кібератаки здатні завдати шкоди, що може бути порівняна застосуванню традиційної зброї.
У червні 2015 року хакерські атаки активізувалися по всьому світу. 5 червня хакери викрали інформацію про 4 млн держслужбовців США. 9 червня сирійські хакери зламали сайт армії СШАі залишили там кілька повідомлень. Одне з них свідчить: "Твої командири посилають тебе померти в бою. 14 червня хакери зламали комп'ютер Ангели Меркель і відправили кілька листів від її імені. Зловмисники проникли в мережу бундестагу через "троянський вірус". А через пару днівнайбільше сховище паролів заявило про хакерську атаку на свої бази.
20 жовтня хакери зламали пошту глави ЦРУ і директора міністерства національної безпеки США.