"Це результат передвиборних обіцянок нинішнього президента Емманюеля Макрона. Ми реалізуємо лише те, що просили нас французи, тому ми не відмовимося від неї", - підкреслила вона.
За її словами, цей закон "допоможе скоротити масове безробіття".
"Трудове право не є чарівною паличкою по відношенню до безробіття, але це необхідно", - додала міністр праці.
У свою чергу, прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп сказав, що прислухається до протестуючих, але все ж, потрібно ставитися з повагою і до тих, хто голосував на виборах.
"Я прислухаюся, і я звертаю увагу. Але дозвольте мені заявити, що французи, коли вони голосують, також мають право, щоб до них ставилися з повагою. І про реформу, яку ми впроваджуємо, було оголошено президентом ще під час передвиборчої кампанії", - підкреслив він.
Як повідомляє видання, ці заяви французького уряду з'явилися на наступний день після акцій протесту, організованих профспілкою країни "Загальна конфедерація праці" (CGT). Згідно з новою оцінкою організаторів демонстрацій, вони зібрали загалом близько 500 тисяч чоловік по всій Франції. У вівторок повідомлялося про цифру в 400 тисяч. Поліція нарахувала 223 тисячі демонстрантів.
Нагадаємо, 12 вересня у Франції був оголошений перший день загальнонаціонального протесту проти політики нового президента Емманюеля Макрона. Приводом до страйків і демонстрацій стала реформа Трудового кодексу, метою якої є досягнення більшої гнучкості на ринку праці.
Згідно з запропонованими Макроном реформами, компаніям простіше звільняти співробітників, переговори між роботодавцями і працівниками в невеликих фірмах стануть децентралізовані.