Екс-помічник держсекретаря США прокоментував запрошення Путіна Трампом

Поділитися
Екс-помічник держсекретаря США прокоментував запрошення Путіна Трампом Необдуманий підхід Трампа підриває зусилля союзників по ізоляції Росії © Facebook/Bundesregierung
Це запрошення послаблює солідарність країн Заходу в протистоянні Кремлю і його арессивным дій, вважає колишній урядовець.

Рішення президента США Дональда Трампа запросити російського колегу Володимира Путіна на зустріч в Вашинтон послаблює солідарність західних країн у протистоянні агресивним діям Кремля, заявив колишній помічник держсекретаря США з європейських та євразійських питань (2005-2009) Деніел Фрід в інтерв'ю CBC News.

"Це запрошення (Путіна у Вашингтон - ред.) спантеличує і засмучує і посилає дивні сигнали, які послаблюють західну солідарність", - сказав Фрід.

На його переконання, необдуманий підхід Трампа підриває зусилля союзників по ізоляції Росії, які західні держави продемонстрували, синхронно випровадивши півтори сотні російських дипломатів.

За словами експерта, тепер вже не має значення, чи відбудеться зустріч двох лідерів, оскільки сам факт того, що Трамп має такий намір, посилає невірний сигнал.

"Запрошення Путіна не показує силу, воно демонструє прийняття", - підкреслив екс-дипломат.

Раніше в Білому домі підтвердили, що незабаром може відбутися зустріч президента США Дональда Трампа з російським колегою Володимиром Путіним.

Нагадаємо, 21 березня стало відомо, що Трамп хоче зустрітись з Путіним для обговорення гонки озброєнь. Американський президент зауважив, що таке "змагання" у військовій потужності "виходить з-під контролю". Financial Times зауважило, що бажання американського президента зустрітися з Путіним певною мірою потішить російського президента, який отримав майндат на основі перемоги на виборах всупереч напрузі у відносинах із Заходом.

Перед тим Трамп привітав Путіна з перемогою, попри поради своїх помічників цього не робити. Американський президент також вирішив під час телефонної розмови не засуджувати Путіна через нещодавнє отруєння російського шпигуна. Це викликало невдоволення у Республіканській партії.

Зокрема, сенатор-республіканець Джон Маккейн розкритикував такі дії Трампа, а також назвав Путіна диктатором, а російські вибори – фікцією. Критично на це відреагував і лідер республіканської більшості у верхній палаті американського Конгресу Мітч Макконнелл.

2 квітня помічник російського президента Юрій Ушаков підтвердив, що Президент США Дональд Трамп під час телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним, яка відбулася 20 березня, запропонував провести двосторонню зустріч у Вашингтоні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі