Екс-охоронець Путіна обраний губернатором Тульської області

Поділитися
Екс-охоронець Путіна обраний губернатором Тульської області Новообраний чинний губернатор Тульської області довгий час був в охороні Путіна © Сайт президента России
У "кращих традиціях" Кремля: високі посади дістаються охоронцям президента РФ.

На виборах губернатора Тульської області Росії за підсумками обробки всіх протоколів виборчих комісій переміг чинний керівник регіону Олексій Дюмін. Він отримав 84% голосів.

Дюмін був призначений виконуючим обов'язки губернатора в лютому 2016 року.

Раніше він довгий час служив в особистій охороні президента Володимира Путіна, а згодом обіймав посаду першого заступника головкому Сухопутних військ і нетривалий час був заступником міністра оборони Росії.

Російські ЗМІ припускають, що Путін нібито звернув увагу на керівні якості Олексія Дюміна після кримської операції в березні 2014 року, коли на острів були введені спецпідрозділу російської армії без розпізнавальних знаків.

Раніше політичний оглядач Radio Free Europe Radio Liberty Браян Вітмор писав, що Путін роздає охоронцям високі посади з-за страху перед протестами в регіонах. Оглядач уточнює, що Ще в грудні звучали припущення, що Путін призначає на вищі посади своїх перевірених охоронців для того, щоб пильно стежити за суспільними настроями в регіонах.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі