Дві третини американців вважають, що нова інформація про імпічмент Трампа не змінить їх думку про нього – опитування

Поділитися
Дві третини американців вважають, що нова інформація про імпічмент Трампа не змінить їх думку про нього – опитування
Варто відзначити, що половина опитаних американців, тобто 50% схвалюють розслідування про імпічмент, 43% висловилося проти і 30 % респондентів категорично не схвалюють цю справу.

Згідно з новими даними опитування від компанії NPR / PBS NewsHour / Marist опублікованих у вівторок, 19 листопада, майже дві третини американських громадян говорять, що ніяка нова інформація не змінить їх думку про імпічмент проти глави Білого дому Дональда Трампа, повідомляє Newsweek.

Так само, свіже соціологічне дослідження показало, що четверо з десяти американців кажуть, що можуть переглянути свою думку.

"Відверто кажучи, по суті того, що було представлено, люди вважають, що президент не має права втручатися іноземного лідера у виборчу політику США", - говорить М. Мирингофф, директор Інституту громадської думки Інституту коледжу Мариста.

Для 49 % опитаних процес імпічменту є відповідальним моментом для країни, але 47 % вважають, що всі слухання "просто марна трата часу".

Згідно даним, при одному запитанні відповіді респонденти розділилися, а саме: чи слід "висилити" Трампа з його кабінету. В цьому випадку майже половина, а саме 45% відсотків вважають, що президента слід піддати імпічменту та відсторонити від посади, а 44% американських громадян відповіли, що не згодні з обвинуваченнями в його бік.

Половина опитаних американців схвалюють розслідування про імпічмент, а саме 50 %. Кількість проти становить 43 % і 30 % опитаних категорично не схвалюють.

Зазначимо, соціологічне дослідження серед молоді показало, що більшість американців у віці до 30 років хочуть, щоб президенту США Дональду Трампу ооголосили імпічмент і виселили з Білого дому.

Нове опитування Гарвардського інституту політики виявило, що 52% молодих американців і 58% потенційних виборців до 30 років хочуть імпічменту Трампа.

Тільки 28% ймовірних виборців вважають інакше.

24 вересня, спікер Палати Представників Ненсі Пелосі повідомила про початок процедури імпічменту.

31 жовтня Палата Представників проголосувала за процедуру імпічменту, визначивши порядок публічних слухань, допиту свідків, права й обов'язки учасників процесу.

13 листопада, в нижній палаті Конгресу США почалися публічні слухання у справі про імпічмент. Першими свідчення давали тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент, який курирує адміністративну політику в блоці східноєвропейських країн, включаючи Україну.

Докладніше читайте в статті Олександра Хари "Імпічмент. Майже офіційно" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі