Про це пише американське видання Los Angeles Times, зауважуючи, що в замовчаній зустрічі все ж є одна проблема: "Наш темпераментний президент дав росіянам можливість написати будь-який сценарій зустрічі і розповісти що завгодно громадськості про те, що було сказано".
Інша проблема - це те, що Трамп забув про можливі наслідки від його імпровізованих теревенів з Путіним, якщо звісно вони були імпровізованими. Президент США написав у Twitter: "Фейкові новини стають все більш брехливими! Навіть вечеря, організована для 20 лідерів у Німеччині для них має зловісний вигляд". Але це повідомлення лише виставило його самого в дурному світлі.
Адже проблема зовсім не в подіях G20, а в тихій і прихованій зустрічі на одинці з людиною, яку звинувачують у втручанні у вибори, що могло допомогти Трампу зайняти Овальний кабінет. А також у розслідуваннях можливих зв'язків команди Трампа з росіянами.
Серйозні, досвідчені політики одразу б зрозуміли, як така особитса зустріч з Путіним, свідком якої став лише російський перекладач, відіб'ється на сприйнятті громадськості, яка вже цікавиться, наскільки серйозним було втручання Росії у вибори в США і наскільки тісні зв'язки у внутрішнього кола Трампа з Москвою. Підозри посилюються ще й відмовою Трампа оприлюднити свою податкову декларацію, в якій могли бути, приміром, свідчення про ділові зв'язки нинішнього американського президента з Росією.
У вівторок у Білому домі підтвердили, що 7 липня президент США Дональд Трамп провів ще одну розмову з Путіним(неофіційну), про яку раніше не повідомлялося. Друга розмова відбулася в ході вечері.
Нагадаємо, 7 липня на саміті G20 в Гамбурзі відбулася зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна. Спочатку планувалося, що переговори займуть 35 хвилин, але вони тривали 2,5 години, через що Путін запізнився на зустріч із прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе.