Ділянку стіни з вантажних контейнерів на кордоні США та Мексики демонтують: вона неефективна та заважає тваринам

Поділитися
Ділянку стіни з вантажних контейнерів на кордоні США та Мексики демонтують: вона неефективна та заважає тваринам © The New York Times
Стіну звели під час президентства Дональда Трампа.

Американський штат Аризона до 4 січня 2023 року планує демонтувати стіну з вантажних контейнерів на кордоні з Мексикою, яка, на думку критиків, була дорогим, екологічно шкідливим «політичним трюком», який виявився неефективним у боротьбі з нелегальною міграцією, повідомляють AFP та Axios.

Республіканський губернатор штату Дуг Дьюсі витратив 90 мільйонів доларів платників податків на зведення стіни з іржавих ящиків, щоб, за його словами, зупинити потік людей, які нелегально перетинають кордон.

915 гофрованих контейнерів, що пролягають на сім кілометрів федеральними землями через Національний ліс Коронадо, як величезний нерухомий вантажний поїзд, поділяють важливу природоохоронну зону, де мешкають уразливі види, але яку так важко перетнути, що торговці людьми зазвичай уникають її.

Прибрати конструкцію раніше через суд вимагав і Центр біологічного різноманіття, який вивчає життя диких тварин на цій території. У центрі стверджують, що протягом багатьох років не фіксували на тій території руху нелегальних мігрантів, оскільки територія незручна для піших міграцій людей, а ось для тварин, які там живуть (зокрема ягуари та оцелоти), стіна стала перешкодою для полювання та розмноження.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі