Як заявив офіційний представник Держдепартаменту Марк Тонер на брифінгу у вівторок, 16 серпня, Вашингтон продовжує вивчати дані про базу, передає Reuters.
Речник американського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що незважаючи на використання РФ бази в Ірані, Москва повинна узгоджувати з Вашингтоном дії з боротьби проти терористичних угруповань у Сирії, в тому числі, з "Ісламською державою".
Резолюція №2231 регулює порядок здійснення ядерної угоди міжнародного співтовариства з Іраном.
Вранці у вівторок, 16 серпня, стало відомо, що Росія перекинула в Іран свої бойові літаки. Ту-22М3 і Су-34 базуватимуться на авіабазі Хамадан.
Як пише Віктор Каспрук у статті "Сирія: геноцид і його спонсори" на сторінках газети "Дзеркало тижня. Україна", насильницьке вигнання цивільного населення з насиджених місць є військовим злочином, який здійснюється при військовому втручанні і прямому сприянні Росії - постійного члена Ради Безпеки ООН. "Драматизм ситуації ще й у тому, що росіяни можуть використовувати в обложеному Алеппо так звані правила Грозного. Які звучать приблизно так: якщо ви не встигли залишити місця вашого перебування до початку авіаударів - ми не несемо за це ніякої відповідальності", - йдеться в статті.
Автор називає "спонсорами" цього геноциду Росію та Іран. На його думку, не знайшовши важелів впливу на спонсорів цього геноциду - Росію та Іран, про реальному вирішенні сирійського питання не може бути й мови. "Адже Москва і Тегеран розуміють тільки мову сили. Тому під час переговорів слід створити для них такі умови, щоб вони зрозуміли: вони вже не володіють козирями, завдяки яким можуть затягувати конфлікт у Сирії до нескінченності", - резюмує Каспрук.