Якщо ви ходите в євангелістську або католицьку церкву, на марш за права жінок або який-небудь політичний мітинг, особливо в штатах, за які на президентських виборах йде серйозна боротьба, існує ймовірність того, що ваш номер мобільного телефону, домашня адресп, партійна приналежність і ідентифікаційна інформація про оточуючих вас людей буде надаватися маркетологами кампаніям, лобістам та іншим групам, пише The New York Times.
Газета зазначає, що з розвитком цифрових технологій трансформується політика, постійно надаючи нові способи таргетування на конкретних людей, реєстрації незареєстрованих виборців, зміни позиції маргінальних виборців, переконання тих, хто ще не визначився, і придушення підтримки опонентів.
Демократи та республіканці згодні з тим, що кампанія президента США Дональда Трампа набагато випереджає Демократичну партію у використанні технологій. Кампанія Трампа отримала вигоду зі значних інвестицій у технології під час виборів 2016 року. І відтоді продовжує отримувати вигоду з безперервного прагнення до високих технологій, підкреслює газета.
Президентські вибори в США 2020 року заплановано на 3 листопада. У них може бути обраний 46-й президент США (у випадку, якщо Дональд Трамп не буде обраний на другий термін). Згідно з Другою статтей Конституції США, для обрання президентом Сполучених Штатів Америки особа повинна бути громадянином США за народженням, не молодше 35 років, які прожили на території країни не менше 14 років.
Найчастіше кандидати висуваються від однієї з політичних партій США в ході праймеріз - інститут первинних президентських виборів, за результатами яких спрямовуються делегати на загальнонаціональну партійну конвенцію, де має бути визначений єдиний партійний кандидат у президенти.