Через зміну клімату може виникнути понад 200 мільйонів «кліматичних» мігрантів за 30 років – Світовий банк

Поділитися
Так звані «гарячі точки» можуть виникнути в найближчі дев’ять років, якщо не вжити термінових заходів.

Світовий банку прогнозує, що зміна клімату може змусити 216 мільйонів осіб у шести регіонах світу мігрувати в межах своїх країн у найближчі 30 років, інформує Голос Америки.

Повідомляється, що «гарячі точки»можуть  виникнуть у найближчі дев'ять років, якщо не буде вжито термінових заходів.

Очікується, що до 2050 року в країнах Африки на південь від Сахари може з'явитися до 86 мільйонів внутрішніх «кліматичних» мігрантів, у Східній Азії і Тихоокеанському регіоні - 49 мільйонів, у Південній Азії - 40 мільйонів, Північній Африці - 19 мільйонів, Латинській Америці - 17 мільйонів, у Східній Європі й Центральній Азії - 5 мільйонів.

У доповіді Світового Банку також йде мова про те, що зміна клімату (засухи, підйоми рівнів води, неврожаї) негативно відбивається на можливостях людей заробляти на життя.

Як повідомлялося раніше, найбільше від глобального потепління  постраждають бідні країни, а боротьба зі зміною клімату на Землі опинилася під загрозою саме через бідні країн Африки та Азії, чия економіка поки не зможе відмовитися від вугілля та автомобілів з бензиновими двигунами.

Нагадаємо, що нове дослідження, яке відстежує показники «життєдіяльності» планети, виявило, що багато ключових маркерів глобальної кліматичної кризи погіршуються та наближаються до критичної точки в міру нагрівання планети.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі