Через санкції США російський оборонний сектор втратив контракти на суму понад $ 3 млрд

Поділитися
Через санкції США російський оборонний сектор втратив контракти на суму понад $ 3 млрд У США підрахували збитки Росії від запровадження санкцій на проведення транзакцій із низкою компаній оборонного сектору © simferopolis.com
У Держдепі також наголосили, що вводитимуть санкції і проти тих, хто продовжуватиме співпрацю з РФ в оборонному секторі.

Росія втратила контракти на суму понад 3 мільярди доларів після запровадження нових санкцій у рамках закону "Про протидію противникам США за допомогою санкцій" (CAATSA), заявила прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойерт.

"Деякі країни припинили закупівлі певної продукції і товарів. Ми вважаємо, що ми змогли зупинити транзакції на більш ніж 3 мільярди доларів. Припинення таких угод, по суті, є покаранням. Чому? Тому що це означає, що менше грошей іде в російський бюджет. Таким чином, це можна вважати успіхом в частині притягнення Росії до відповідальності", - сказала Нойерт.

Офіційний представник Держдепартаменту також додала, що США попередили країни по всьому світу про закон, що передбачає розширення антиросійських санкцій (CAATSA), і застерегли від укладення контрактів із російськими підприємствами оборонно-промислового комплексу. Нойерт додала, що США будуть вводити санкції проти країн, осіб і організацій, які будуть проводити транзакції, що суперечать CAATSA.

Нагадаємо, 29 січня, відбувся закритий брифінг для представників верхньої палати Конгресу США. Адміністрація президента доповіла щодо застосування санкцій проти Росії в рамках "Закону протидії противникам Америки через санкції" (CAATSA). Відповідно до закону CAATSA передбачається застосування санкцій проти тих, хто "реалізує суттєві транзакції з російськими секторами оборони та розвідки, якщо вони не зможуть суттєво скоротити ці угоди".

26 січня, США оприлюднили розширений список осіб і організацій Росії, а також окупованих територій України, на яких поширюються санкції.

Зокрема, до санкційного списку потрапили заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов, компанія олігарха часів Януковича "Газ-Альянс", що належить Сергію Курченко, та російські компанії "Технопромекспорт" і "Силові машини", які займалися поставками турбін Siemens до окупованого Криму.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі