Британська розвідка розповіла про проблеми мобілізованих окупантів

Поділитися
Британська розвідка розповіла про проблеми мобілізованих окупантів © Getty Images
Все більше сімей мобілізованих росіян готові виходити на протести.

Через два місяці після того, як глава Кремля Владімір Путін оголосив «часткову мобілізацію» в РФ, у досвіді мобілізованих росіян з’являються спільні теми. Про це повідомляє Міноборони Британії.

Розгортання підрозділів мобілізованих окупантів часто характеризується плутаниною щодо права на службу, недостатньою підготовкою та дефіцитом особистого спорядження, а також зобов’язанням виконувати виснажливі бойові завдання.

«Більшість, хоча і не всі, мобілізованих резервістів раніше вже служили, і численні приклади свідчать про те, що стан здоров'я резервістів, найімовірніше, не був належним чином перевірений, і багатьох з них змушують служити з серйозними хронічними захворюваннями», - заявили в Міноборони Британії.

Крім того, за даними британської розвідки, мобілізовані окупанти, ймовірно, зазнали особливо важких втрат після того, як їх змусили копати великі системи окопів під артилерійським обстрілом біля Сватового Луганської області.

А в Донецькій області багато резервістів РФ загинули під час прямих атак на добре обладнані українські оборонні зони навколо міста Бахмут.

«Кремль, ймовірно, буде стурбований тим, що все більше сімей резервістів готові протестувати проти умов, в яких служать їхні родичі, попри ризик арешту», - вважає Міноборони Британії.

Незважаючи на оголошення про припинення часткової мобілізації в РФ, російські блогери та користувачі соцмереж неодноразово повідомляли протилежне. Приховане навчання резервістів та добровольців триває навіть попри осінній призов до армії РФ, а нова хвиля офіційно оголошеної мобілізації, ймовірно, почнеться вже протягом наступного місяця. Це ще більше погіршить умови підготовки російських солдатів в умовах перенавантаженості бюрократичних та адміністративних ресурсів, а також проблем із забезпеченням армії. Такої думки дотримуються експерти Інституту дослідження війни (ISW).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі