Більше половини американців не підтримують Обаму і не згодні з його економічною політикою

Поділитися
Більше половини американців не підтримують Обаму і не згодні з його економічною політикою Більше половини американців не підтримують Обаму і не згодні з його економічною політикою
Станом на кінець 2013 року президент США Барак Обама не може похвалитися широкою підтримкою населення: навпаки, прихильники його політики опинилися в меншості.

Діяльність президента США Барака Обами, за даними опитування телеканалу NBC і газети The Wall Street Journal, не схвалюють рекордна кількість американців. Дії американського лідера не підтримують 54% респондентів і 43% - підтримують. З 2009 року соціологи жодного разу не реєстрували так багато незгодних із політикою президента США. Зазначимо також, що 58% не згодні з економічною політикою Обами.

З дій у зовнішній політиці зі своїм президентом згодні 44%, а 48% їх не схвалюють. Більше того, 68% респондентів відповіли, що, на їхню думку, країна рухається неправильним шляхом.

Проте є американці, які бачать у роботі політика позитивні моменти. Так, 37% респондентів похвалили Обаму за чесність і прямоту, 44% - за зусилля голови держави у боротьбі з кризою.

Для адміністрації Обами такі невтішні дані навряд чи буде великим сюрпризом. Раніше реформа охорони здоров'я, яка стала однією з основних обіцянок Обами при вступі на посаду голови держави, а разом з нею і сам президент, опинилися під градом критики. В результаті рейтинг популярності глави держави знизився до небувалого рівня - 39%. Окрім того, реформа стала одним із приводів для бюджетної кризи у США, що, мабуть, також не вселяє американцям оптимізму.

Нагадаємо, раніше американський Квінніпіакський університет наводив дані соціологічного дослідження, згідно з яким, популярність Обами серед американських виборців впала до найнижчого рівня.

54% виборців не схвалюють те, яким чином Обама виконує посадові обов'язки президента країни. Схвалюють його дії 39% громадян США.

Громадяни США, у першу чергу, стурбовані тими труднощами, з якими зараз зіткнулася реалізація реформи страхування в системі національного охорони здоров'я. Багато хто вважає, що президент не виконав в цій частині дані ним обіцянки.

Раніше газета Wall Street Journal оприлюднила схожий рейтинг, згідно з яким рейтинг Обами досяг одного з найнижчих значень з часу його вступу на посаду президента США у 2009 році і склав лише 42%.

Найнижчим рейтинг Обами з часу його вступу на посаду президента у 2009 році був у березні 2012 року. Тоді голову Білого дому підтримували лише 41% американців.

До того ж неухильно зростає число американців, впевнених у зниженні сили і престижу своєї держави у глобальних масштабах через постійне втручання у проблеми інших країн. Згідно з даними дослідження "Місце США у світі - 2013", 52% американців погодилися з тим, що їхній державі варто звернути більшу увагу на свої справи і дозволити іншим країнам вирішувати свої проблеми самостійно. Вперше за п'ятдесятирічну історію вимірювань громадської думки таку позицію зайняла настільки значна частина респондентів.

Цікаво, що невдоволення жителів Штатів втручанням країни у міжнародні справи супроводжується зниженням віри громадян у національний престиж США на світовій арені. Лише 17% американців вважають, що за останні десять років їхня держава стала більш впливовою і сильною у світі. А 53% дотримуються прямо протилежної точки зору, що також безпрецедентно для дослідження думки з цього питання. !zn

Читайте також:

Більшість американців перестали вірити Обамі

Forbes пояснив, як "диктатор" Путін обійшов Обаму у рейтингу найвпливовіших людей світу

Більше половини американців незадоволені втручанням США в проблеми інших країн

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі