Білорусь звільнила громадянку США Анастасію Нуфер

Поділитися
Білорусь звільнила громадянку США Анастасію Нуфер © EPA-EFE/GRAEME SLOAN
Подробиці її затримання не розголошувались.

Влада Білорусі звільнила громадянку США Анастасію Нуфер, що була взята під варту під час президентства Джо Байдена. Державний секретар США Марко Рубіо підтвердив це звільнення в соцмережах, заявивши, що це сталося завдяки керівництву президента США, та додав, що цей крок є свідченням політики "мир завдяки силі" адміністрації Дональда Трампа.

Ім'я Анастасії Нуфер раніше не було публічно розголошено, і подробиці її затримання залишаються невідомими. Зазначається, що Мінськ не розкривав її імені, а Вашингтон зазвичай не публікує інформацію про затриманих американців без дозволу родини.

Зазначимо, 26 січня 2025 року в Білорусі проходять вибори, на яких очікується переобрання Аляксандра Лукашенка на сьомий термін.
Звільнення Анастасії Нуфер може бути пов'язане з міжнародними дипломатичними зусиллями США щодо її звільнення.

Також напередодні виборів Лукашенка помилував вісьмох політв'язнів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі