Білорусь погрожує Україні "локальним конфліктом"

Поділитися
Білорусь погрожує Україні © ZOOM - Z Obiektywem Obok Munduru/facebook
Відносини країн називають "недружніми".

У Раді безпеки Білорусі звинуватили Україну в "недружніх відносинах" через нібито зосередження військових сил на українсько-білоруському кордоні.

Також прозвучала загроза у створенні "локального конфлікту", повідомляє агентство "Белта" у Telegram.

За словами держсекретаря білоруської Ради безпеки Олександра Вольфовича, Україна "зайняла недружню позицію" щодо Білорусі.

"Ми здебільшого приділяли увагу захисту західних рубежів - з Польщею, Литвою. Сьогодні наша південна сусідка Україна почала займати недружню позицію щодо Білорусі, хоча білоруси та українці завжди жили у світі, злагоді та добросусідстві", - сказав Вольфович.

У заяві прозвучало, що Україна проводить військові навчання "практично на державному кордоні Білорусі" і все це нібито відбувається під виглядом "боротьби з нелегальною міграцією".

"Учення проводять на полігонах. Чомусь українське керівництво їх вирішило провести практично на державному кордоні під виглядом боротьби з нелегальною міграцією, розгортаючи угруповання збройних сил, важке озброєння, залучаючи гелікоптери та бойові літаки... Добре, що не дійшло до вогнепальних засобів застосування. Це може призвести до локального конфлікту. Дуже б цього не хотілося", - додав Вольфович.

Напередодні білоруські прикордонники пригрозили Україні "вкрай жорсткими заходами" у разі порушення державного кордону.

Також Білорусь звинуватила українські гелікоптери Мі-8 у порушенні кордону під час навчань. Вертольоти, за версією білоруської сторони, нібито на кілометр увійшли до повітряного простору Білорусі. Українські прикордонники заперечували порушення кордону гелікоптерами, але підтвердили, що під час навчань авіація справді залучалася.

Представник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарін заявив, що режим білоруського диктатора Олександра Лукашенка відправив до Сирії та Іраку близько 3 тисяч мігрантів. Попри це близько 7 тисяч біженців залишаються на кордоні Білорусі та Польщі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі