Спайсер зазначив, що всі країни з цього списку, за винятком самої Росії, це такі держави, з якими ніхто не хоче мати справу.
Тим часом, Канада може ввести додаткові санкції проти Росії за підтримку Асада. Зокрема, прем'єр-міністр Джастін Трюдо зазначив, що його країна готова підтримати дії, які покажуть Росії її відповідальність за дії сирійського режиму.
Нагадаємо, 7 квітня в совенных кораблів США були випущені 59 ракет по авіабазі урядових військ Сирії у провінції Хомс. Ракетний удар є відповіддю на хімічну атаку в сирійській провінції Ідліб.
4 квітня сирійської провінції Ідліб, яку контролюють повстанці, сирійська армія провела атаки за допомогою газу, які призвели до смерті 72 осіб, у тому числі 11 дітей. Близько 400 людей отримали поранення, зокрема, хімічні опіки очей та дихальних шляхів. Правозахисні організації стверджують, що для атак армія Асада використовувала заборонену хімічну зброю, від використання якого раніше публічно відмовилася.
Читайте про політичні наслідки американської акції в Сирії в статті Олексія Коваля "Трамп пориває з доктриною невтручання" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".