Берегова охорона повернула човен з 90 мігрантами в Лівію: шестеро осіб загинули

Поділитися
Берегова охорона повернула човен з 90 мігрантами в Лівію: шестеро осіб загинули Twitter.com/fedsoda
Всіх біженців повернули в місця утримання мігрантів.

Міжнародна організація з міграції заявила про те, що більше 90 мігрантів були повернуті до Лівії, в тому числі жінка, яка народила на гумовому човні, передає AlArabiya.

Берегова охорона Лівії повернула 93 мігрантів в прибережне місто на схід від Тріполі в п'ятницю ввечері. Мігранти повідомили в МОМ, що шестеро людей загинули під час поїздки. Берегова охорона регулярно повертає затриманих в морі людей в місця утримання мігрантів.

На сьогоднішній день близько 150 000 осіб залишили свої будинки, щоб уникнути громадянської війни в Лівії, яка триває вже понад рік. У Лівії налічується близько 645 000 мігрантів, біженців і шукачів притулку. У лютому «Нова гуманітарна організація» повідомила, що «від 3200 до 5000 з них містяться в центрах [уряду національної згоди], пов'язаних з ДПА, на заході Лівії, де умови найчастіше відчайдушні, а зловживання поширені».

На початку 2020 року сотні біженців були змушені залишити заклад УВКБ, який було відкрито в кінці 2018 року. Хоча він мав стати безпечним місцем для мігрантів, центр опинився в скрутному становищі, повідомила британська The Guardian. УВКБ ООН призупинило операції, заявивши, що незабаром стане військовою метою.

Біженці заявили, що в центрі опинилися ополченці, підлеглі ДПА, і змушували біженців працювати, а деякі біженці називали себе рабами.

«У країні без чинного уряду величезні суми європейських грошей були направлені в переплетені мережі міліціонерів, торговців людьми і членів берегової охорони, які експлуатують мігрантів. У деяких випадках чиновники ООН знали, що гроші йдуть в міліцейські мережі, згідно з внутрішніми електронниими листами», - повідомило Associated Press в грудні.

Мігранти з інших африканських країн, а також лівійці, які прагнуть покинути Лівію, часто прагнули досягти Європи через Середземне море, але ЄС фінансував Лівійську берегову охорону, намагаючись перешкодити їм досягти європейських берегів, оскільки Європа боролася з напливом біженців і мігрантів.

Країни ЄС витратили понад 97 мільйонів доларів на навчання, обладнання та кораблі для надання допомоги Лівійській береговій охороні з 2017 року. Але Італія, лідер програми ЄС, не платить безпосередньо зарплату, а членам берегової охорони, за повідомленнями, не платили місяцями.

«Ополченці піддають тортурам, вимаганню та іншим чином ображають мігрантів з метою отримання викупу в центрах затримання під носом ООН, часто в об'єднаннях, які отримують мільйони в європейських грошах», - встановило розслідування Associated Press.

У березні Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) заявило, що призупинить деякі дії в Лівії, в тому числі в Тріполі, і переселення біженців і мігрантів буде призупинено, оскільки в регіоні почала поширюватися пандемія коронавірусу.

Як раніше повідомлялося, за даними ООН, у світі налічується 80 мільйонів біженців.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі