"Хезболла" наближається до точки неповернення у своїй триваючій прикордонній війні з Ізраїлем. І поки Ізраїль погрожує повномасштабною відповіддю, адміністрація Байдена продовжує займається безрезультатними діями на Близькому Сході, не досягаючи значних успіхів або розв'язання проблем.
На Близькому Сході йде відлік часу, подібний до Армагеддону, і ситуація швидко погіршується. Проте Байден не в змозі вплинути на цей розвиток подій, щоб запобігти загрозі, вважають автори думок газети The Hill.
Іран все більше наближається до виробництва і розміщення ядерної зброї й зараз, згідно з даними Міжнародного агентства з атомної енергії, "кидає виклик" Білому дому, "завантажуючи ураном каскади передових центрифуг IR-4 і IR-6 на своєму збагачувальному заводі в Натанзі".
"Вашингтон залишається паралізованим. Наполягання Байдена на уникненні регіональної ескалації, за іронією долі, на практиці призводить до ескалації. Ситуація обтяжує американські військові активи й особовий склад, дислоковані в регіоні, і водночас негативно впливає на розгортання стратегічних сил в інших місцях", — пишуть автори.
Державний департамент США теж розгублений. Домагаючись припинення вогню з ХАМАС, щоб покласти край війні в Газі, держсекретар Ентоні Блінкен на власному досвіді переконався, що його переграють Ях'я Сінвар, лідер ХАМАСу та Алі Хаменеї, верховний лідер Ірану — і все це на користь Владіміру Путіну, який отримує вигоду від розгубленості Білого дому. Ніхто з них не зацікавлений у мирі. Навпаки, всі вони, швидко об'єднуючись, воюють із Заходом. Напад на Ізраїль — це засіб для ослаблення США і розширення ігрового поля. Білому дому час усвідомити ці загрози.
Раніше ми повідомляли, що високопоставлені чиновники США запевнили ізраїльську делегацію у Вашингтоні, що у разі повномасштабної війни Ізраїлю з "Хезболлою", Сполучені Штати повністю підтримають свого союзника. Проте Сполучені Штати не відправлятимуть американські війська у зону бойових дій.