За його словами, "якщо ісламська республіка прагне до переговорів, торгівлі, а також технологіям та науковим знанням", а вороги ісламської революції "використовують переговори, економіку, санкції, військові загрози і інші способи для досягнення своїх цілей", значить, Іран повинні бути здатний "вступити в конфронтацію і захищатися на всіх цих полях".
На думку Хаменеї, епоха ракет не завершилася – він "не проти політичних переговорів, але нинішня епоха - це епоха переговорів і ракет одночасно".
Духовний лідер Ірану визначає політику країни. Слова Хаменеї - це відповідь на критику США, ФРН, Великобританії та Франції, які вважають, що запуски ракет порушують резолюцію ООН щодо ядерної операції з Іраном. Крім того, це відповідь реформисту Хашемі Рафсанджані, який заявив раніше, що "завтрашній світ - це світ діалогу, а не ракет".
Іран провів ряд запусків балістичних ракет малої, середньої і великої дальності.
Як повідомлялося раніше, в питаннях подальшого економічного розвитку країни аятолла Алі Хаменеї розійшлася в думці з президентом Ірану Хасаном Рухані. У той час як перший оголосив, що економіка повинна бути самодостатньою, другий вважає вигідним співробітництво з іншими країнами світу, в тому числі - з країнами Заходу.
Нагадаємо, відкат до санкційної політики Заходу стався після випробування Іраном власних балістичних ракет, що відбувся у вівторок, 8-го березня. Незважаючи на критичну реакцію міжнародного співтовариства, 9-го березня іранські ВС запустили ще 2 ракети, щоб "продемонструвати здатність країни протистояти загрозам своєму суверенітету". Вже в той же день наближені до Білого дому ЗМІ повідомили, що в США прийняли рішення продовжити багаторічні санкції проти Ірану ще на рік.