Вибухи в Ірані у зв'язку з атакою безпілотників зафіксовані щонайменше у п’яти місцях. Як зазначає місцеве агентство IRNA, об’єктами атаки стали військові бази, збройові заводи та нафтопереробний завод (авіабаза у Хамадані, НПЗ у Тебрізі та Азаршахрі, завод з виробництва боєприпасів в Ісфагані. ВПС армії Ірану та Корпус вартових ісламської революції приведені в повну бойову готовність.
"Заступник з питань політики, безпеки та соціальної сфери губернаторства Ісфаган сказав: «Гучний звук, який пролунав сьогодні вранці на вулиці Імама Хомейні, стався через вибух у військовому центрі, пов’язаному з Міністерством оборони"", - йдеться в повідомленні згаданого іранського ЗМІ.
У заяві іранського МО інцидент названо «невдалою атакою» і не покладено відповідальність на жодну конкретну країну чи групу, передає Al Arabia:
"Увечері 28 січня, близько 23:30, був здійснений "невдалий" обстріл з використанням (БПЛА) одного з цехових комплексів Міноборони, і на щастя … один з (БПЛА) був уражений … ППО. А двоє інших потрапили в оборонні пастки і підірвалися", - цитує видання міністерство країни. У відомстві очікувано атаку називають "невдалою", кажуть, що вона не призвела до людських жертв і завдала "незначних" пошкоджень.
Влада країни інформацію про загиблих не підтверджує очікувано, але попередньо відомо загибель щонайменше сімох людей.
На заводах могли виготовляти безпілотники Shahed, один з майданчиків розташований на авіабазі Бадр у провінції Ісфаган. В Ісфагані також знаходяться заводи, які беруть участь в ядерній програмі Ірану.
Авіабази країни перевели у стан бойової готовності, в небо Ірану підняли авіацію. За 20 км від Тегерану лунає сирена, працює ППО. Міноборони Ірану повідомило, що атака була "невдалою" і усі безпілотники збито.
Корпус вартових Ісламської Революції звинувачує в атаці опозиційну організацію "Моджахедін-е Халк" та "сіоністських ворогів". В іранських ЗМІ лунають версії про причетність до атаки США та Ізраїлю.
Атака співпала з візитом в Ізраїль директора ЦРУ Вільяма Бернса, наступного тижня країну відвідає держсекретар США Ентоні Блінкен.