Арабська авіакомпанія запустить найдовший рейс у світі

Поділитися
Арабська авіакомпанія запустить найдовший рейс у світі Emirates Airline запустить найдовший рейс у світі
Переліт за маршрутом Дубай-Панама довжиною 13821 км займе 17 годин 35 хвилин.

Авіакомпанія Emirates Airline анонсувала запуск самого довгого безпосадочного рейсу в світі на перше лютого 2016 року. Літак буде слідувати за маршрутом Дубай-Панама, повідомляє агентство Bloomberg.

Переліт довжиною 13821 км займе 17 годин 35 хвилин, вартість квитків починається від 2,1 тисяч доларів. Рейс буде на 17 км довше попереднього рекордсмена - маршруту Сідней-Даллас австралійського авіаперевізника Qantas.

Як відомо, історичний рекорд за довжиною для безпосадочного маршруту регулярного сполучення належить Singapore Airlines - рейс з Сінгапуру до Ньюарка (штат Нью-Джерсі) завдовжки 15344 км був скасований в 2013 році.

Сучасні лайнери в середньому мають проектну дальність польоту близько 17 тис. км. Через це регулярні рейси між Лондоном і Сіднеєм, а також іншими австралійськими містами, виконуються з пересадкою. Очікується, що безпосадочний переліт між Великобританією та Австралією зможе здійснювати Boeing оновленої моделі 777Х, який надійде на ринок в 2020 році.

Абсолютний рекорд для пасажирського перельоту був встановлений літаком Boeing 777-200LR в 2005 році - тоді 8 членів екіпажу і всього 27 пасажирів пролетіли 21602 км з Гонконгу до Лондона, вибравши набагато більш довгий шлях через схід. Переліт зайняв 22 години 22 хвилини.

Між тим, як писав у статті для DT.UA Євген Уфманов, аннексія Криму і початок спровокованих Росією бойових дій на Сході України не були враховані ні в одній з моделей розвитку авіації.

Під безпосередній удар потрапили три міжнародних аеропорти - "Сімферополь", "Донецьк" і "Луганськ". Два з них - кримський та донецький (1,2 млн та 1,11 млн пасажирів у минулому році) - які входять до вісімки найбільших аеропортів країни.

Авіаперевізники відзначають падіння попиту на польоти і відмови значної кількості пасажирів - як тих, хто хотів летіти безпосередньо в Україну, так і тих, хто збирався летіти через нашу країну транзитом.

Докладніше читайте в статті Галузь авіаперевезень: старі кадри - старі проблеми для "Дзеркала Тижня. Україна"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі